وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اراک❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل مهریه در اراک را به شما معرفی کنیم. مهریه حق قانونی و شرعی زن است و برای آنکه بتواند آن را طلب کند باید با قوانین و مقررات مربوط به آن آشنا باشد در غیر این صورت نمی تواند به حقوق خود دست یابد لذا بهتر است که در این زمینه با وکیل مهریه متخصص مشاوره داشته باشد. وکیل مهریه با آشنایی کامل با قوانین و رویه قضایی این دعاوی در کوتاه ترین زمان می تواند زوجه را به حقوق مالی خود برساند.

وکیل دعاوی مهریه چه کسی است؟

وکیل متخصص مهریه تسلط کاملی بر قوانین و مقررات مهریه دارد و از هرگونه تغییرات مربوط به قوانین مهریه مطلع می باشد. بهترین وکیل مهریه در اراک در صوت قبول وکالت زوج می تواند شرایط قسط بندی مهریه را برای او فراهم سازد و در وکالت زوجه می تواند موجب ممنوع الخروج شدن زوج گردد.

بهترین وکیل مهریه در اراک با توجه به اختیاراتی که توسط موکل به او موکول شده می تواند پروسه دادگاه را با موفقیت پشت سر گذاشته و برای دستیابی به نتیجه دلخواه از تبصره های خاصی که برای این دعوا توسط قانونگذار تعیین شده استفاده نماید.

وکیل مهریه با در نظر گرفتن جزئیات پرونده و بررسی دقیق آن سعی در برقراری عدالت داشته و از حقوق موکل خود دفاع می کند و با زمان بندی و احساس مسئولیت پرونده را پیگیری نموده و بهترین زمان را برای بررسی این دعوا در نظر می گیرد و از این طریق به نتیجه مطلوب دست می یابد.

وکیل دعاوی مهریه چه کسی است؟

مزایای وصول مهریه توسط بهترین وکیل مهریه در اراک

بهترین وکیل مهریه در اراک بر مباحث حقوقی مربوط به شاخه خانواده اشراف دارد و حضور او در پرونده های وصول مهریه دارای مزایایی به قرار ذیل می باشد:

  • حضور وکیل مهریه موجب می شود تا مدت زمان کمتری برای پیگیری پرونده در مراجع قضایی صرف شود.
  • با استخدام بهترین وکیل مهریه در اراک دیگر نیاز به حضور موکل در دادگاه و در جلسات دادرسی نخواهد بود.
  • با توجه به آگاهی وکیل مهریه از چگونگی توقیف اموال زوج به نفع زوجه، لذا از همان ابتدای طرح دعوا از ضایع شدن حقوق موکل خود جلوگیری به عمل می آورد.
  • در صورتی که زوج و یا نماینده قانونی او در جلسات دادرسی حاضر نشود وکیل مهریه می تواند خواستار درخواست جلب زوج از دادگاه شود.
  • ممنوع الخروج کردن زوج و رد درخواست اعسار زوج تنها با حضور بهترین وکیل مهریه در اراک امکان پذیر خواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اراک را بشناسید!

مهریه در طلاق توافقی چگونه است؟

در طلاق توافقی که به درخواست زوجین مطرح و رسیدگی می شود مهریه به زن تعلق خواهد گرفت و مرد نمی تواند به دلیل توافقی بودن طلاق از پرداخت مهریه سرباز بزند. برای تعیین نوع و میزان مهریه در طلاق توافقی همانند سایر انواع طلاق بر اساس نزدیکی و یا عدم نزدیکی زوجین محاسبه خواهد شد. به این معنا که اگر زن بعد از ارتباط زناشویی از همسر خود طلاق بگیرد مهریه کامل به او تعلق خواهد گرفت و اگر قبل از ارتباط زناشویی برای طلاق اقدام شود نیمی از مهریه به او تعلق می گیرد و مطابق با قانون نمی تواند نسبت به مابقی آن ادعایی داشته باشد.

در طلاق توافقی برای چگونگی پرداخت مهریه در وهله اول توافق میان زوجین مدنظر قرار می گیرد و مطابق با آنچه که برای بخشش، پرداخت و یا جایگزین نمودن مال با ارزش دیگری مانند خانه و زمین با هم توافق کرده اند را به صورت ثبتی به دادگاه ارائه خواهند داد و دادگاه خانواده نیز با استناد به این توافقنامه برای پرداخت مهریه دستورات لازم را صادر می کند.

در مبحث طلاق توافقی برای جلوگیری از پایمال شدن حقوق قانونی خود می توانید قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل مهریه در اراک مشاوره داشته باشید.

مهریه در طلاق توافقی چگونه است؟

هزینه بهترین وکیل مهریه در اراک چقدر است؟

هزینه وکیل مهریه به عوامل مختلفی به قرار ذیل بستگی دارد:

  • میزان مهریه: هرچقدر که میزان مهریه زوجه بیشتر باشد به همان میزان نیز هزینه بهترین وکیل مهریه در اراک افزایش می یابد.
  • پیچیدگی پرونده: اگر روند پیگیری پرونده مهریه پیچیده باشد و وکیل برای اثبات و دفاع از حقوق موکل نیازمند جمع آوری اسناد و مستندات بیشتری باشد در این حالت هزینه وکیل مهریه نیز بیشتر خواهد بود.
  • محل زندگی: قابل ذکر است که هزینه وکیل مهریه در شهرهای بزرگ در مقایسه با شهرهای کوچک بیشتر است.
  • سابقه و تجربه وکیل: وکلایی که سابقه طولانی در رسیدگی به پرونده های مهریه دارند به طور قطع در این حوزه حقوقی تجربه بیشتری نیز کسب نموده اند لذا هزینه حق الوکاله آنان نیز بیش از سایر وکلا خواهد بود.

کلام آخر

بهترین وکیل مهریه در اراک با همه قوانین مهریه آگاه بوده و همچنین با روند رسیدگی دادگاه خانواده به این دعاوی اشراف کاملی دارد لذا وکیل مهریه بهترین کسی است که می تواند به هر کدام زوجین در این حوزه حقوقی کمک کرده و از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا