وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت ⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق در رشت را به شما معرفی کنیم با ما  همراه باشید. طلاق یکی از پرونده های حقوقی است که فرایند رسیدگی آن ضمن پیچیدگی با استرس و اضطراب زیادی برای طرفین این دعوا همراه است. از این رو انتخاب بهترین وکیل طلاق حرفه ای و مجرب می تواند تا حد زیادی فشار روانی پیگیری این پرونده را کاهش دهد. تخصص، تجربه و مهارت وکیل طلاق تاثیر بسزایی در پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی داشته و موکل از حفظ حقوق و منافع خود در این فرایند دشوار اطمینان خاطر دارد.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق در رشت

از مهمترین دلایل انتخاب وکیل حرفه ای و متخصص برای پرونده های طلاق می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • تسلط به قوانین و پیچیدگی های حقوقی: قوانین مربوط به طلاق بسیار پیچیده بوده و دارای تبصره ها و آیین نامه های زیادی است که تسلط بر این قوانین نیازمند دانش و تجربه حقوقی در این حوزه می باشد. بهترین وکیل طلاق در رشت با گذراندن دوره های تخصصی در زمان تحصیل و کارآموزی وکالت بر این قوانین اشراف کاملی پیدا کرده و می تواند با اتکا بر دانش خود از حقوق موکل در دادگاه دفاع کند.
  • مهارت در دعاوی خانوادگی: وکلای طلاق در حوزه پرونده هایی که در دادگاه خانواده مطرح می شود مهارت بالایی داشته و مناسب ترین استراتژی را برای روند پیگیری آن ها به کار می برد و بدین ترتیب شانس موفقیت افرادی که پرونده خود را به این وکلای حرفه ای می سپارند در دادگاه افزایش می یابد.
  • مدیریت روند پرونده: همانطور که می دانید پرونده های طلاق جزو دعاوی حقوقی استرس زا محسوب می شوند که بهترین وکیل طلاق در رشت با مدیریت روند پرونده و انجام امور مربوط به آن تا حد زیادی در کاهش فشار روانی و استرس وارده به موکل تاثیرگذار خواهد بود.
  • حفظ حقوق و منافع موکل: وکیل طلاق حرفه ای مطابق با خواسته های موکل از حقوق او در تمامی مراحل پیگیری پرونده و کلیه امور مالی و غیرمالی در این زمینه دفاع کرده و مانع از تضییع حقوق موکل خود خواهد شد.
اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق در رشت

تخصص های مورد نیاز بهترین وکیل طلاق برای انواع طلاق

طلاق از نظر نوع درخواست دارای انواع مختلفی است که بهترین وکیل طلاق در رشت برای رسیدگی هرکدام از این دعاوی حقوقی، تخصص و مهارت های متفاوتی را به کار می برد که به قرار ذیل است:

  • طلاق توافقی: در این نوع از طلاق، همانطور که از نامش نیز پیدا است زوجین برای طلاق و خاتمه دادن به زندگی مشترک خود توافق دارند و قبل از طرح دعوای طلاق در مورد کلیه مسائل مالی و غیر مالی باید به توافق رسیده باشند که وکیل طلاق در این حوزه وظیفه تنظیم این توافقات و تسهیل و تسریع در روند مربوطه را دارد.
  • طلاق به درخواست زن: در این نوع طلاق زوجه باید دلایل و مدارک کافی و قانع کننده برای اثبات درخواست خود را به دادگاه ارائه دهد. بهترین  وکیل طلاق در رشت با تسلط بر قوانین عسر و حرج از حقوق موکل خود در دادگاه خانواده دفاع کرده و تلاش خود را برای دستیابی به نتیجه دلخواه زوجه به کار می برد.
  • طلاق به درخواست مرد: در این نوع طلاق زوج دلایل عدم تمایل خود  به ادامه زندگی با زوجه را دادگاه اعلام کرده و با پرداخت حقوق مالی زن  اقدامات لازم را برای طلاق انجام می دهد. در این زمینه وکیل متخصص طلاق با اتکا به دانش حقوقی و تسلطی که بر قوانین  مربوطه دارد به زوج در به کار بردن ترفندهای قانونی برای کسب نتیجه نهایی دلخواه کمک می کند.

برخی از ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی
❤️ خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت در پرونده ها
💰 هزینه وکیل:متناسب با سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت را بشناسید!

چرا مراجعه به بهترین وکیل طلاق در رشت واجب است؟

اگر چه مطابق با قانون برای رسیدگی دعاوی حقوقی نظیر پرونده طلاق حضور وکیل الزامی نمی باشد ولیکن به دلیل این که بهترین وکیل طلاق در رشت با پیگیری این دعاوی آشنایی کاملی دارد در نتیجه پرونده با سرعت بیشتری در دادگاه خانواده مسیر قانونی خود را طی می کند و از سوی دیگر دانش حقوقی و تسلط وکیل بر قوانین مانع از وارد آمدن هرگونه خسارت و زیان می شود.

بهترین وکیل طلاق در رشت به دلیل تجربه و مهارتی که در حوزه طلاق کسب نموده به راحتی می تواند این دعاوی را پیگیری کرده و هرگونه مشکل در مسیر پرونده را حل و فصل می کند و مانع از طولانی شدن زمان رسیدگی و افزایش هزینه های دادرسی خواهد شد.

چرا مراجعه به بهترین وکیل طلاق در رشت واجب است؟

مهریه در طلاق به چه  صورت است؟

در هر نوعی از طلاق مهریه به زن تعلق می گیرد و بدون این که وضعیت پرداخت مهریه تعیین گردد ثبت طلاق امکان پذیر نخواهد بود. در اکثریت پرونده های طلاق توافقی مهریه از جانب زوجه بخشیده می شود و این امر موجب شده تا اغلب افراد تصور اشتباهی از عدم تعلق مهریه به زن در طلاق توافقی داشته باشند.

پس با توجه به آنچه که در قانون خانواده تعیین گردیده زن می تواند در هر نوع طلاقی مهریه خود را از مرد مطالبه نماید اما چون در قانون ایران حق طلاق با مرد است و خانم از این وکالت بهره مند نمی باشد لذا ممکن است که پرونده طلاق در بخش مطالبه مهریه با مشکلاتی مواجه شود که در این شرایط بهترین وکیل طلاق در رشت می تواند ضمن بررسی و رسیدگی پرونده این موضوع را به نفع موکل خود حل و فصل نماید.

کلام آخر

روند و مراحل طلاق در دادگاه خانواده انجام می گیرد که با داشتن وکیل طلاق متخصص می توان این پروسه را با سرعت بیشتری پیگیری نمود. در این مقاله لیستی از بهترین وکیل طلاق در رشت را در اختیار شما قرار دادیم برای مراجعه و مشاوره با هر کدام از این وکلا لازم است که از قبل در مورد آنان تحقیق و پرس و جو کنید.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

1/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا