وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس❤️【سال1403】⚡

معاملات مربوط به املاک و مستغلات همیشه با ریسک و چالش‌ هایی روبه رو است. دعاوی ملکی یکی از چالش‌ برانگیزترین مباحث در دادگاه‌ ها و همچنین محاکم قضایی محسوب می‌ گردند. اگر شما در شهر بندرعباس زندگی می کنید، با وکیل تو همراه باشید. در ادامه علاوه بر معرفی بهترین وکیل ملکی در بندرعباس در رابطه با اهمیت مشورت با این وکلا و همچنین حوزه فعالیت های آن ها گفت و گو می کنیم. برای کسب اطلاعات لازم تا انتها مطلب را دنبال کنید.

اهمیت مشورت با بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

همان طور که شما نیز می‌ دانید معاملات ملکی از پیچیدگی و مشکلات متعددی برخوردار می‌ باشند. از این رو مشورت گرفتن از وکلای ملکی می‌ تواند بسیاری از این ریسک و چالش‌ ها را از بین ببرد. در ادامه به 4 دلیل مشورت با این وکلا اشاره خواهیم کرد:

1_ تجربه و تخصص: مطابق با اینکه وکیل ملکی در دعاوی املاک از تجربه و تخصص بالایی برخوردار است، به همین خاطر بهترین راهکار را برای برطرف ساختن مشکلات شما پیش رویتان قرار می‌ دهد. آن‌ ها تمامی جوانب را بررسی کرده و بهترین تصمیم را می‌ گیرند.

2_ صرفه‌ جویی در زمان و هزینه: یک وکیل ملکی در زمان انجام امور حقوقی به خوبی می‌ تواند در زمان و وقت شما صرفه جویی نماید. در این صورت دیگر هیچ نیازی به وجود شما در تمامی مراحل نخواهد بود. وکیل بدون شما نیز به انجام تمامی کارها می‌ پردازد.

3_ کاهش میزان استرس و اضطراب: یکی از مهم ترین مزایای مشورت با بهترین وکیل ملکی در بندرعباس کاهش یافتن استرس می‌ باشد. وکیل با حضور خود در تمامی مراجع قضایی و اداری به خوبی می‌ تواند این میزان استرس‌ ها را کاهش دهد.

4_ آگاهی از قوانین ملکی: جالب است بدانید که قوانین و مقررات مربوط به امور ملکی نیز همچنان در حال تغییر و تحول هستند. به همین خاطر وکلای ملکی همانند بهترین وکیل خانواده در بندرعباس با تسلط کامل بر روی تمامی این قوانین و مقررات می‌ توانند به خوبی به تفسیر صحیح قوانین برای شما بپردازند.

اهمیت مشورت با بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

حیطه های کاری وکیل ملکی توانمند

کارشناسان پیشنهاد می‌ کنند که در تمامی دعاوی ملکی زمانی که نیاز به تنظیم سند است، همواره از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس استفاده کنید؛ زیرا این وکلا با توجه به دانش و تخصص بالای خود به خوبی می‌ توانند تمامی مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایند. شما می توانید در امور زیر از این وکلا کمک بگیرید:

  • خرید و فروش املاک: یکی از مهم‌ ترین وظایف وکلای ملکی در حوزه‌ خرید و فروش و برطرف ساختن مشکلات حقوقی افراد در این حوزه‌ ها می‌ باشد. از جمله این امور می توان به بررسی قرارداد فروش یا خرید و تهیه اسناد و مدارک لازم یا نقل و انتقال مالکیت اشاره کرد. در زمان خرید و فروش از خدمات بهترین وکیل در بندرعباس غافل نشوید.
  • مدیریت نمودن املاک: وکلای مجرب می‌ توانند با توجه به تهیه کردن قراردادهای مربوط به مدیریت ملک جریان پرونده را در یک مسیر مطلوبی هدایت کنند و کلیه پرداخت‌ هایی که از سوی افراد انجام می‌ شود را مدیریت نمایند.
  • حل کردن اختلاف: میان طرفین معمولا در زمان خرید و فروش برخی از اعتراضات و دعاوی ملکی رخ می‌ دهد که وکلا می‌ توانند به بهترین نحو ممکن به حل این اختلافات بپردازند.
  • اجاره‌ ملک: معمولا بهترین وکیل ملکی در بندرعباس به شخصی گفته می‌ شود که خدمات خود را در امور اجاره نیز اعطا کند. این وکلا برای آن دسته از افرادی که در زمان اجاره، تهیه و بررسی قرارداد اجاره، توافق شرایط و سایر موضوعات دیگر به مشکلات برمی‌ خورند، یاری می‌ رسانند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس به همراه آدرس دفتر وکالت شامل لیست زیر است:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
هادی میرزاییبندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان پزشک، طبقه 4، واحد 408
محمدناصر سلطانی نژادبندرعباس، چهارراه فاطمیه، سمت چپ، اولین کوچه، ساختمان جهان نما، طبقه 7
مقصود درويشی ديوانمرادبندرعباس، خیابان جمال الدین اسدابادی، چهار راه مرادی، ساختمان اهرام، طبقه 4
سام اسحقیبندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه 13، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر
ستاره قلی پور ملکشاهبندرعباس، روبروی مصلی، طبقه فوقانی بانک ملل، طبقه 3

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را بشناسید!

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

معمولا حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در بندرعباس بر اساس عوامل متعددی مورد بررسی قرار می‌ گیرد. معمولا حق الوکاله وکلا مطابق با تجربه خود، سختی و پیچیدگی پرونده، قرار گرفتن دفتر وکالت در شهر و محل مورد نظر و همچنین میزان سابق و معروفیت وکیل سنجیده می‌ شوند. ما به طور کلی لازم است به حضورتان برسانیم که حق الوکاله قبل از بستن قرارداد معمولا با توافق میان طرفین حاصل می‌ شود. در دعاوی ملکی با توجه به اینکه وکلا 10 درصد از ارزش موضوع دعوا را اخذ می‌ نمایند، می‌توانیم بگوییم حق الوکاله وکلای ملکی از هزینه‌ های بالایی برخوردار نمی‌ باشد. برای مشخص کردن تعرفه و حق الوکاله وکلای خود در وهله‌ اول باید یک جلسه مشاوره با آن ها داشته باشید. اگر نتوانید بر سر این هزینه با وکیل خود به توافق برسید، مطابق با تعرفه می‌ توانید این مبلغ را تعیین کنید.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

چگونه وکیل ملکی خوب پیدا کنیم؟

با توجه به این که یافتن یک وکیل ملکی خوب و مجرب در شهر بندرعباس مطابق با مشخصاتی که در این مقاله ارائه شد، کار چندان راحتی نمی‌ باشد، ما مراحل متعددی را ارائه می‌ کنیم که از طریق آن ها شما می‌ توانید بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را بیابید. یکی از اولین و بهترین راهکارها جستجو و تحقیق است. امروزه اینترنت می‌ تواند سایت‌ های متعددی را برای شما لیست کند که همگی آن ها وکلای شاخص و سرشناس ملکی متعددی را در این شهر پیدا کرده‌ اند.

به همین خاطر در وهله‌ اول با رجوع به اینترنت و مطالعه نمودن سابقه‌ وکلای معتمد می‌ توانید از تجربیات آن‌ ها آگاه شوید. ملاقات حضوری با وکیل و حضور در جلسات و مشاوره با آن ها یکی دیگر از نکات مهم در شفافیت سازی شخصیت وکلا می‌ باشد. با مشاوره شما می‌ توانید در رابطه با نحوه‌ پرداخت حق‌ الوکاله، تسلط او بر روی پرونده و … آشنایی کاملی داشته باشید. معمولا ملاقات با دوستان و آشنایان و کمک گرفتن از تجربیات آن ها نیز می تواند بسیار مثمر ثمر واقع گردد.

کلام آخر

طبق آمار به دست آمده در طی سال‌ های اخیر سرمایه‌ گذاری‌ های متعددی در اراضی و املاک ایرانیان پیش آمده است. از این رو طبیعی است که اختلافات به وجود آمده در وقوع امور ملکی روز به روز افزایش پیدا کند. در میان تمامی این بحث و جدال‌ ها وجود بهترین وکیل ملکی در بندرعباس از اهمیت مثمر ثمری برخوردار می‌ باشد.

از همراهی شما تا پایان این بخش از مقاله در سایت وکیل تو سپاسگزاریم. در این بخش سعی کردیم تا به روزترین و حائز اهمیت‌ ترین نکات را در خصوص مسائل ملکی به حضورتان برسانیم. در صورت نیاز می‌ توانید در بخش کامنت نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مریم نادری

سلام مریم نادری هستم. لیسانس معماری دارم. سعی دارم که در جهت افزایش آگاهی افراد در زمینه اطلاعات حقوقی به تولید محتوا بپردازم. امیدوارم مطالبی که  تهیه کرده ام؛ برای شما جالب و سودمند باشد. همچنین در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد با بنده در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا