وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما  معرفی کنیم با ما  همراه باشید. جرایمی نظیر کلاهبرداری، سرقت، تهدید و توهین، مزاحمت تلفنی و غیره که از سوی شخص مجرم به دیگری وارد شده و موجب بروز خسارت مالی، جانی و حیثیتی می شود با نام جرایم کیفری در قانون شناخته می شود. قانونگذار به منظور برقراری نظم و آرامش در جامعه برای این جرایم قوانین سنگینی را در نظر گرفته است که البته مجرم و متهم این پرونده ها لازم است به منظور دفاع از حقوق خود در روند پرونده از بهترین وکیل کیفری کمک بگیرند.

بهترین وکیل کیفری در تهران چه کسی است؟

وکیل کیفری، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که نسبت به قوانین و مقررات تمامی جرایم کیفری و جزایی اطلاعات کاملی داشته و بر مفاد و تبصره های قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری و قانون دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب تسلط و اشراف دارد.

بهترین وکیل کیفری در تهران فردی توانا و سخت کوش بوده و با جدیت تمام مسیر طولانی پرونده های کیفری را طی نموده و با اتکا بر تجربه و تخصصی که در این حوزه دارد از موکل خود (متهم یا شاکی) به بهترین نحو ممکن دفاع می کند. وکیل کیفری در تمامی مراحل پرونده حضور داشته و با مهارت و آگاهی به روند رسیدگی هرکدام از جرایم کیفری جهت دفاع و یا تعقیب در دادگاه حضور می یابد البته این مورد محدود به اتهامات قتل های عمد و غیرعمد نخواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در تهران چه کسی است؟

در چه جرایمی حضور وکیل کیفری الزامی است؟

بهترین وکیل کیفری در تهران طیف گسترده ای از خدمات خود را در اختیار افراد درگیر این پرونده ها قرار می دهد، جرایم کیفری شخصی که بیشترین آمار این جرایم را در دادگاه ها به خود اختصاص داده است برای پیگیری مستلزم حضور وکیل کیفری می باشد. همچنین جرایمی که فرد مجرم بر علیه اموال شخصی و یا دولتی به آن مرتکب شده نیز برای رسیدگی و پیگیری حضور وکیل کیفری الزامی می باشد.

کلاهبرداری نیز که در دسته جرایم کیفری قرار دارد و توسط شخص و یا سازمان خاصی انجام می شود باید توسط بهترین وکیل کیفری در تهران مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد و مطابق با قوانین تعبیه شده برای این جرایم، در این دعوا نیز حضور وکیل الزامی است تا بتواند تصمیمات لازم را با اتکا برتجربه و دانش حقوقی در این زمینه اتخاذ نماید و مشکلاتی که در مسیر پرونده وجود دارد را حل و فصل کند.

جرایم رایانه ای و اینترنتی که امروزه جزو رایج ترین جرایم کیفری محسوب می شود نیز برای پیگیری و رسیدگی نیازمند وکیل کیفری است.

مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب :

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را بشناسید!

نحوه طرح شکایت توسط وکیل کیفری به چه صورت است؟

در صورتی که در جایگاه شاکی قصد دارید برای جرم کیفری که بر علیه شما صورت گرفته طرح شکایت کیفری داشته باشید لازم است که قبل از هرگونه اقدامی و برای کسب اطلاع از چگونگی روند پرونده با بهترین وکیل کیفری در تهران مشورت کنید.

وکیل در قدم اول برای طرح شکایت شکوائیه ای را تنظیم نموده و با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی و دادسرای محل وقوع جرم برای ثبت آن اقدام می کند.

قابل ذکر است که شکایت ثبت شده در دادسرا و یا دفاتر خدمات الکترونیک، در دادسرای محل وقوع جرم مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد و اگر وقوع جرم از نظر بازپرس و یا دادیار ثابت شده باشد اقدامات لازم برای قرار جلب دادرسی صادر می گردد در غیر این صورت به دلیل ناکافی بودن مدارک و دلایل، قرار منع تعقیب صادر خواهد شد که البته شاکی به مدت 10 روز مهلت دارد به قرار صادره اعتراض کند.

بعد از صدور قرار جلب دادرسی، پرونده به دادگاه کیفری ارسال می گردد و قاضی بعد از بررسی پرونده، مجازات لازم برای جرم صورت گرفته را صادر می کند. دادگاه کیفری این امکان را در اختیار متهم قرار داده که به رای صادره اعتراض کند ولیکن در این زمینه توصیه می کنیم که حتما از بهترین وکیل کیفری در تهران کمک بگیرید.

نحوه طرح شکایت توسط وکیل کیفری به چه صورت است؟

مزایای استفاده از بهترین وکیل کیفری در تهران

در پرونده های کیفری برخلاف پرونده های حقوقی که وکیل می تواند به نمایندگی از جانب موکل حتی بدون حضور او در دادگاه حضور یابد، شخص متهم باید در تمامی مراحل دادرسی حاضر بوده و وکیل کیفری تنها زمانی می تواند از موکل دفاع کند که تحقیقات و مراحل دادرسی به پایان رسیده باشد. زیرا مطابق قانون تنها فردی که متهم به انجام جرم کیفری بوده باید در دادگاه و در برابر قانون جوابگو باشد.

بهترین وکیل کیفری در تهران جرمی که اتهام آن به موکلش وارد شده را مورد بررسی قرار می دهد و کلیه اقدامات قانونی در مراجع مربوطه را پیگیری می کند و مجازاتی که برای او تعیین گردیده را نیز مورد تجدید نظر قرار می دهد.

بهترین وکیل کیفری در تهران علاوه بر دفاع از موکل، می تواند در چگونگی طرح شکایت و نوع و زمان آن نیز تاثیرات مثبتی داشته باشد به عنوان مثال نحوه تنظیم لایحه و اظهارنامه بسیار مهم است.

لازم است که بدانید تنها یک مرتبه می توان برای طرح پرونده های کیفری اقدام نمود و مطابق با قانون طرح مجدد آن ممکن نیست. لذا هرگونه نتیجه گیری اشتباه می تواند موجب ضایع شدن حقوق موکلین گردد و هزینه های دادرسی نیز بسیار بالا بوده و زمان زیادی نیز در رسیدگی به پرونده مربوطه از بین می رود.

کلام آخر

پرونده های کیفری به طور مستقیم با مال، جان و آبروی افراد ارتباط دارد از این رو از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار بوده و حضور بهترین وکیل کیفری در تهران در روند این  دعاوی الزامی می باشد.

زیرا همانگونه که در متن مقاله نیز گفتیم تنها یک مرتبه می توان برای طرح دعاوی کیفری اقدام نمود و بعد از صدور رای نهایی امکان طرح مجدد آن وجود ندارد.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهارده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا