وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران❤️【سال1403】✅

داشتن اطلاعات دقیق و صحیح در مسائل حقوقی و ملکی بسیار اهمیت دارد؛ به این سبب که هرگونه عدم شفافیت و نداشتن دانش کافی ممکن است به مشکلات و تبعات حقوقی جدی منجر شود. بنابراین، در این مقاله ما تلاش می‌کنیم با ارائه راهنمایی‌ها و توضیحات لازم به معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران؛ بپردازیم و شما را برای گرفتن تصمیمات بهتر و انجام معاملات ملکی با آگاهی کامل و اطمینان بهتری همراه کنیم.

بهترین وکیل ملکی در تهران چه کسی است؟

وکیل ملکی فردی است که بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در حوزه رسیدگی به مسائل و مشکلات حقوقی مربوطه به پرونده های ملکی شروع به فعالیت کرده و در این حوزه تجربه و آگاهی لازم را کسب نموده است. بهترین وکیل ملکی در تهران با کلیه قوانین و مقررات املاک و اسناد آشنایی دارد و بر روند قضایی مربوط به این پرونده مسلط می باشد.

بهترین وکیل ملکی در تهران به صورت مداوم در حال مطالعه در مورد حقوق و قوانین املاک و اراضی بوده و از جدیدترین تغییرات در قانون در زمینه این دعاوی مطلع می باشد.

وکیل ملکی به دلیل تخصص، تجربه و تمرکز بیشتری که بر دعاوی ملکی بیش از سایر پرونده های قضایی دارد، به وکالت این پرونده ها می پردازد و با اتکا بر مهارت خود بهترین استراتژی را برای اخذ نتیجه مطلوب به کار برده و از حقوق قانونی موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل ملکی در تهران چه کسی است؟

چرا در پرونده های ملکی به وکیل نیاز داریم؟

اگرچه تصور اکثریت افراد در انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران برای پیگیری پرونده ارزش اقتصادی ملک است اما علاوه بر این، میزان پیچیدگی قوانین مربوط به این پرونده ها و مقررات و آیین نامه های متنوعی که برای آن وجود دارد بیش از هر مسئله ای حضور وکیل ملکی در این پرونده ها را الزامی نموده است.

در حقیقت با اطلاع از قوانین و مقررات این حوزه حقوقی و آگاهی از رویه قضایی آن می توان به تجزیه و تحلیل موضوع پرونده ملکی پرداخته و با بررسی آن از جنبه های  مختلف به نتیجه موفق و دلخواه دست یافت که انجام کلیه این اقدامات نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی و مهارت است که تنها بهترین وکیل ملکی در تهران از آن برخوردار است.

از سوی دیگر پیچیدگی قوانین و مقررات مربوط به پرونده های ملکی می تواند موجب کندی در روند پرونده گردد و هزینه های دادرسی نیز افزایش می یابد که این مورد به اهمیت حضور وکیل ملکی در پیگیری این دعاوی اشاره دارد. لذا با کمک وکلای ملکی می توان ضمن تسریع در روند پرونده از بروز هرگونه مشکل اساسی و همچنین بالا رفتن هزینه های دادرسی جلوگیری نمود.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران به همراه آدرس دفتر وکالت شامل لیست زیر است:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
بهاره فیضتهران، خیابان وحید دستگردی، خیابان دامغانی، پلاک38، واحد 2
خانم آذین طالبیتهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان سلطانی، پلاک 82، واحد 1
دکتر احمد زهره وندنیاوران، خیابان عمار، بن بست راز، پلاک 35، طبقه 5، واحد 20
دکتر محمد تقی زادهتهران، سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک116، واحد 4
جواد شاهسوند اینانلوتهران، جلال آل احمد، چهارراه آریافر، پردیس 5 پلاک 64

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را بشناسید!

دعاوی ملکی به چند دسته تقسیم می شوند؟

دعاوی که بهترین وکیل ملکی در تهران در رسیدگی و پیگیری آن ها به صورت تخصصی فعالیت دارد به سه دسته ذیل تقسیم می شود:

  • دعاوی ملکی کیفری، برای رسیدگی به این دعاوی در مرحله اول، وکیل ملکی دادخواست کیفری آن را طرح نموده و سپس اقدامات لازم برای رسیدگی به آن را مطابق با قوانین و مقررات انجام می دهد. از جمله مهم ترین دعاوی ملکی کیفری می توان جعل اسناد، کلاهبرداری در داد و ستد ملک، انتقال منافع مال به غیر، استفاده از اسناد مجعول و جعل سند و غیره را نام برد.
  • دعاوی ملکی حقوقی، حجم زیادی از پرونده های حقوقی که در دادگاه مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد مربوط به این دعاوی است. بهترین وکیل ملکی در تهران با آگاهی از قوانین این دعاوی ضمن قبول وکالت و دفاع از حقوق موکل خود در مراجع قضایی، مشاوره و راهنمایی های لازم برای پیگیری پرونده در مسیر صحیح قانونی را در اختیار افراد درگیر این دعاوی قرار می دهد.

الزام به فک رهن، ابطال قرارداد، تنظیم سند رسمی، فسخ قرارداد نمونه هایی از دعاوی ملکی حقوقی هستند که رسیدگی به آن ها در حیطه تخصص وکیل  ملکی قرار دارد.

  • دعاوی ثبتی ملکی، این دعاوی همانگونه که از نام آن نیز پیدا است در ارتباط با سند و ملک بوده و وکیل ملکی با تسلط بر قوانین، این پرونده ها را در زمانی کوتاه به نتیجه می رساند. قابل ذکر است که برخی افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات این دعاوی، حق و حقوق قانونی خود را در زمان درگیری حقوقی در مورد ملک خاصی، از دست داده و متحمل ضرر و زیان مالی می شوند لذا مشاوره با بهترین وکیل ملکی در تهران در این زمینه، موجب افزایش شانس موفقیت در پرونده خواهد شد.
دعاوی ملکی به چند دسته تقسیم می شوند؟

هزینه بهترین وکیل ملکی در تهران چقدر است؟

همانطور که پیشتر نیز گفتیم حضور وکیل ملکی از بروز هرگونه مشکلی در مسیر پرونده های ملکی جلوگیری به عمل می آورد و این امر خود موجب تسریع روند پرونده خواهد شد. لذا حضور بهترین وکیل ملکی در بررسی این دعاوی الزامی می باشد. برخی افراد با تصور بالا بودن هزینه حق الوکاله وکیل ملکی شخصا پیگیری پرونده را در دادگاه برعهده می گیرند که متاسفانه با مشکلات زیادی مواجه شده و در نهایت متحمل ضرر و زیان مالی جبران ناپذیری خواهند شد.

قابل ذکر است که هزینه حق الزحمه بهترین وکیل ملکی در تهران به عوامل مختلفی از قبیل پیچیدگی پرونده، ارزش ملک و تجربه وکیل بستگی دارد.

جمع بندی

در این مقاله ما ابتدا نقش وکیل ملکی در تهران و اهمیت حضور ایشان در مراحل مختلف یک معامله ملکی را بررسی کردیم و سپس به موضوعات حقوقی از جمله چرا در پرونده های ملکی به وکیل نیاز داریم، دعاوی ملکی به چند دسته تقسیم می شوند، هزینه بهترین وکیل ملکی در تهران چقدر است و … پرداختیم. در نهایت، امیدواریم که این مقاله از سایت وکیل تو به عنوان یک منبع ارزشمند و راهنمایی مفید برای همه افرادی که به دنبال دانش در زمینه حقوق ملکی هستند، مورد توجه قرار گیرد و به افزایش آگاهی و دانش عمومی در این زمینه کمک کند.

5/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 17 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا