وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج ⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در کرج را به شما معرفی کنیم با ما  همراه باشید. پرونده هایی که در دادگاه خانواده حل و فصل و مورد بررسی قرار می گیرند تحت عنوان دعاوی خانواده شناخته می شوند و قانونگذار به منظور برقراری عدالت و همچنین حفظ بنیان خانواده ها و حقوق فردی، در این زمینه قوانینی را تعیین نموده است که افراد درگیر این دعاوی باید مطابق با این قوانین پرونده خود را در دادگاه پیگیری کنند که در این زمینه حضور بهترین وکیل خانواده به دلیل آشنایی و تسلط بر این قوانین می تواند موجب تسریع روند امور مربوطه گردد.

بهترین وکیل خانواده در کرج چه کسی است؟

وکلای دادگستری که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند از نظر قانون این امکان را دارند که در تمامی حوزه های حقوقی و کیفری فعالیت داشته باشند و از حقوق موکل خود دفاع کنند. ولیکن در مسائل حقوقی، داشتن تخصص و  مهارت بسیار حائز اهمیت بوده و اکثریت وکلا با توجه به علاقه و یا تجربه خود در یک حوزه خاص به صورت تخصصی فعالیت کرده و به عنوان وکیل متخصص در آن حوزه شناخته می شوند.

بنابراین به وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه پیگیری دعاوی خانواده فعالیت دارد بهترین وکیل خانواده در کرج می گویند. وکلای خانواده به دلیل دانش حقوقی، مهارت و تسلط بر روند این  دعاوی، اقدامات لازم در این  زمینه را در زمان مناسب  انجام داده و به تمام سوالات موکل خود پاسخگو بوده و با ساده سازی قوانین او را در جریان روال کاری و رای دادگاه قرار می دهند.

بهترین وکیل خانواده در کرج مشاوره های تخصصی را متناسب با شرایط پرونده به موکل ارائه می دهد و قبل از هرگونه اقدامی برای رسیدگی پرونده در دادگاه خانواده تلاش می کند که مشکل حقوقی مربوطه را از طریق صلح و سازش میان طرفین حل و فصل کند.

بهترین وکیل خانواده در کرج چه کسی است؟

چه زمانی به بهترین وکیل خانواده نیاز داریم؟

اگر قصد دارید برای طرح دعوا در دادگاه خانواده اقدام کنید و با مراحل ثبت دادخواست آشنایی ندارید و یا این که برای یک پرونده حقوقی در حوزه خانواده به عنوان خوانده هستید و باید به دعوایی که بر علیه شما طرح گرفته در دادگاه خانواده پاسخگو بوده و لازم است از حقوق خود دفاع کنید، در هر دو حالت فوق الذکر بهترین زمان برای انتخاب وکیل خانواده در کرج است.

در حالت کلی زمان مناسب برای انتخاب و مراجعه به یک وکیل متخصص در حوزه دعوای خانواده زمانی است  که با حضور این شخص حقوقی و بهره مندی از دانش و مهارت بالای او در زمینه وکالت، بتواند تاثیرگذاری مثبتی در روند پرونده شما داشته باشد.

تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه در اولین جلسه دادرسی توسط بهترین وکیل خانواده در کرج تاثیرات خود را نه تنها در این مرحله از روند پرونده بلکه در دیگر مراحل بعدی نظیر دادگاه تجدیدنظر و یا حتی دیوان عالی کشور نشان می دهد.

مسائل خانوادگی بسیار حساس بوده و حتی پیگیری برخی از آن ها برای فردی که از دانش حقوقی در این حوزه آگاهی ندارد بسیار دشوار خواهد بود به همین دلیل وکیل خانواده با مهارت، تجربه و دانش بالایی که در این حوزه دارد هر گونه مشکل در مسیر پرونده را حل و فصل نموده و مانع از وارد آمدن خسارت به موکل می شود.

برخی از ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی
❤️ خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت در پرونده ها
💰 هزینه وکیل:متناسب با سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را  بشناسید!

مهم ترین دعاوی خانواده

برخی از مهم ترین و شایع ترین دعاوی که در حوزه خانواده مطرح می شود به قرار ذیل است:

  • حضانت فرزندان: نگهداری از اطفال مطابق قانون خانواده حق و تکلیف والدین است و هیچکدام از آنان حق ندارند تا زمانی که حضانت را بر عهده دارند از انجام این تکلیف سرباز بزنند و در صورت امتناع هرکدام از آنان، والد دیگر موظف به نگهداری از طفل خواهد بود.

حضانت در وهله اول بر عهده والدین است و در صورت فوت هرکدام، حضانت بر عهده والدی که زنده است، می باشد و صورت فوت هردوی آن ها (پدر و مادر)، جد پدری در اولویت حضانت طفل قرار دارند.

  • درخواست نفقه: زن می تواند برای مطالبه نفقه حال و گذشته خود از طریق مراجعه به دادگاه خانواده اقدام کند. البته با توجه به میزان نفقه ممکن است که این دعوی به شورای حل اختلاف ارجاع داده شود.

طبق بیان بهترین وکیل خانواده در کرج نفقه زن مشروط به فقر و یا استطاعت مالی مرد نبوده و حتی اگر زن از نظر مالی بی نیاز باشد می تواند از همسر خود طلب نفقه کند.

  • درخواست مهریه: یکی از شایع ترین پرونده های خانواده، دادخواست مطالبه مهریه است که توسط زن به دادگاه خانواده ارائه داده می شود. این دعوا معمولا در زمان طلاق مطرح می گردد و با توجه به روند و پیچیدگی آن بهتر است از وکیل خانواده حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.
مهم ترین دعاوی خانواده

هزینه استخدام بهترین وکیل خانواده در کرج

یکی از جنبه های حیاتی که در زمان انتخاب و استخدام وکیل خانواده باید از همان ابتدا در نظر گرفته شود هزینه و حق الزحمه وکیل است. بهترین وکیل خانواده در کرج باید توانایی و مهارت لازم در ارائه خدمات حقوقی متنوع را داشته و از همان ابتدا برآوردی از هزینه ای که باید توسط موکل پرداخت شود را به مراجع کنندگان خود ارائه دهد.

قیمت وکیل خانواده به عوامل متعددی از جمله نوع خدمات حقوقی بستگی دارد، به عنوان مثال اگر در رسیدگی به یک پرونده خانوادگی نظیر طلاق، موکل تنها به یکی از موضوعات مانند پیگیری پرونده برای دریافت رای طلاق به وکیل وکالت داده باشد و رسیدگی به مسائل دیگر نظیر حضانت فرزندان و استرداد جهیزیه را به او نسپارید، هزینه وکیل خانواده تنها شامل امور مربوط به طلاق می شود ولیکن بهتر است که در پیگیری دعاوی خانواده تنها یک وکیل داشته باشید و وکالت کلیه امور مربوطه را به او واگذار کنید.

کلام آخر

در صورتی که قصد پیگیری پرونده ای در حوزه دعاوی خانواده در مرجع قضایی را دارید توصیه می کنیم برای انجام مراحل آن نظیر تنظیم دادخواست، لایحه و حتی دریافت مشاوره حقوقی جهت آشنایی با رویه قضایی پرونده حتما به بهترین وکیل خانواده در کرج مراجعه کنید.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا