وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج✅【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کیفری در کرج را به شما معرفی کنیم با ما  همراه باشید. اگر شخصی مرتکب جرمی شود که قانون برای آن مجازات تعیین نموده باشد آن شخص مرتکب جرم کیفری شده و در صورت اثبات جرم و حتی داشتن و یا نداشتن شاکی در پرونده، قانون در این زمینه تصمیم گیری کرده و مجرم باید مجازات شود. اگر به عنوان مجرم و یا شاکی درگیر دعاوی کیفری شده اید برای اثبات و عدم اثبات جرم صورت گرفته مراحل سخت و دشواری را در پیش خواهید داشت و از این نظر که پرونده های کیفری با مال، جان و آبروی افراد در ارتباط است لذا توصیه می کنیم که حتما رسیدگی به امور را به بهترین وکیل کیفری بسپارید.

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟

وکیل کیفری، یکی از وکلای پایه یک در کرج است که در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری تجربه دارد و با تخصص زیادی که در زمینه قوانین کیفری در طی سالیان وکالت خود کسب نموده قادر است هرگونه مشکل و مسئله حقوقی کیفری را حل و فصل نموده و به افراد زیادی در این زمینه کمک کند و پرونده های کیفری را به نتیجه برساند.

بهترین وکیل کیفری در کرج در دادگاه های کیفری و سازمان های تعزیرات فعالیت گسترده ای دارد و با هرگونه قانون و مقررات این ارگان ها آشنا بوده و با اتکا بر آن از حقوق اشخاص دفاع می کند. وکیل کیفری با توجه به این که وکالت شاکی و یا متهم را بر عهده گرفته باشد از حقوق و تکالیفی که قانونگذار برای هرکدام از طرفین پرونده های کیفری و جزایی در نظر گرفته کاملا مطلع و آگاه بوده و با در نظر گرفتن آن ها به بهترین نحو ممکن از حقوق موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟

روند رسیدگی به دعاوی کیفری به چه صورت است؟

در قانون جمهوری اسلامی ایران رویه رسیدگی به دعاوی کیفری به صورت دو مرحله ای و به قرار ذیل انجام خواهد گرفت:

  • در مرحله اول اگر شخصی به عنوان شاکی بر علیه فرد با افراد دیگر با کمک بهترین وکیل کیفری در کرج برای طرح شکایت کیفری اقدام نماید، پرونده برای انجام تحقیقات اولیه و جمع آوری مدارک و ادله قابل اثبات از هر کدام از طرفین پرونده و شهود به دادسرا ارسال می شود.

اگر بعد از انجام تحقیقات مقدماتی، بازپرس و یا دادیار ارتکاب جرم را تشخیص دهند قرار جلب دادرسی صادر می شود و پرونده برای دادستان ارسال خواهد شد و در صورت تایید دادستان برای قابل انتساب بودن جرم، موضوع برای بررسی و صدور رای به دادگاه کیفری ارسال می گردد.

قابل ذکر است که دادگاه های کیفری در ایران به دو دسته تقسیم می شوند و رسیدگی به جرایمی از قبیل تجاوز به عنف، زنا و قتل در دادگاه کیفری یک صورت می پذیرد و سایر جرایم در دادگاه کیفری دو رسیدگی می شوند که بهترین وکیل کیفری در کرج بر تمامی قوانین و روند پرونده در این دادگاه ها تسلط کاملی دارد.

  • در مرحله دوم برای رسیدگی به دعاوی کیفری، قاضی پرونده در صورت لزوم و تشخیص خود می تواند مجددا دستور انجام تحقیقات از طرفین را صادر کند و در نهایت با صدور حکم نهایی، رسیدگی پرونده را خاتمه می دهد.

برخی از ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی
❤️ خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت در پرونده ها
💰 هزینه وکیل:متناسب با سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را بشناسید!

نقش وکیل در پرونده های کیفری

در پرونده های حقوقی وکلا می توانند بدون حضور موکل در جلسات دادرسی حاضر شده و به نمایندگی از جانب آنان برای روند پرونده تصمیم گیری کرده و در صورت لزوم نیز از آنان دفاع خواهند کرد. اما این قانون شامل پرونده های کیفری نمی شود و حضور شخص (متهم) در جلسات دادگاه الزامی می باشد و بهترین وکیل کیفری در کرج تنها زمانی می تواند در پرونده به صورت مستقیم دخالت کند که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به پایان رسیده باشد. زیرا در دعاوی کیفری تنها فرد متهم باید پاسخگوی جرم صورت گرفته و اتهام وارده باشد و در این زمینه کسی نمی تواند به عنوان وکیل به سوالات بازپرس و قاضی پاسخ دهد.

وکیل کیفری شکایت صورت گرفته بر علیه موکل خود را مورد بررسی دقیق قرار می دهد و جرمی که اتهام آن به موکلش وارد شده و همچنین مجازات تعیین شده برای او را مورد تجدید نظر قرار می دهد. نقش بهترین وکیل کیفری در کرج علاوه بر دفاع از حقوق موکل در نحوه طرح، نوع و زمان شکایت نیز می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. به عنوان مثال وکیل کیفری با روند و چگونگی تنظیم و انجام لایحه دفاعیه، اظهارنامه و شکوائیه مسلط بوده و این مورد در پیگیری پرونده به نفع موکل بسیار حائز اهمیت است.

نکته دیگر در مورد دعاوی کیفری این که تنها یک بار امکان مطرح نمودن آن ها در دادگاه وجود دارد و مطابق با قانون طرح مجدد آن امکان پذیر نخواهد بود. لذا هرگونه نتیجه گیری اشتباه می تواند موجب ضایع شدن حقوق افراد شود از این رو قانونگذار حضور بهترین وکیل کیفری در کرج را برای این پرونده ها الزامی اعلام نموده است.

نقش وکیل در پرونده های کیفری

مهارت های کلامی بهترین وکیل کیفری در کرج

در زمان انتخاب وکیل کیفری علاوه بر تخصص و تجربه در حوزه کیفری، باید به مهارت کلامی او نیز توجه لازم را داشته باشید. وکلای کیفری که از مهارت کلامی و فن بیان قوی تری برخوردارند عملکرد آن ها در رسیدگی به پرونده بهتر بوده و علاوه بر موکل با قاضی نیز می توانند ارتباط خوبی را برقرار کنند.

مهارت های کلامی بهترین وکیل کیفری در کرج موارد متعددی را در بر می گیرد که فن بیان، قاطعیت در زمان صحبت و دفاع شفاهی از موکل در دادگاه، تن صدای مناسب و حفظ آرامش در زمان صحبت کردن نزد قاضی نمونه های بارزی از مهارت کلامی محسوب می شود.

کلام آخر

با توجه به پیچیدگی و حساسیت بالای پرونده های کیفری از این رو ما در این مقاله اطلاعاتی را در مورد وکلای متخصص در این حوزه در اختیار شما قرار دادیم و لیستی از بهترین وکیل کیفری در کرج را به شما معرفی کردیم. البته قابل ذکر است که برای انتخاب هر کدام از وکلای فوق الذکر لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا