وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما  همراه باشید. افرادی که درگیر پرونده های قضایی شده اند مطابق با اصل 35 قانون اساسی این حق را دارند که برای انجام امور خود وکیل انتخاب کنند اما این امر در مورد پرونده های کیفری به دلیل اهمیت و حساسیت بالایی که دارد موجب شده تا قانون حضور وکیل کیفری را برای این دعاوی اجبار اعلام کند و حتی در صورت عدم معرفی وکیل توسط متهم، دادگاه خود در این زمینه اقدام می کند. در چنین مواردی بهترین وکیل کیفری می تواند با استفاده از دانش و تخصصی که در این حوزه دارد از حقوق موکل دفاع کرده و از زیان و خسارت های جبران ناپذیر غیرمالی جلوگیری به عمل آورد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز کیست؟

پرونده های کیفری دارای حساسیت بالایی هستند و عدم آگاهی در پیگیری این پرونده ها می تواند منجر به بروز خسارات زیادی هم برای متهم و هم شاکی شود از این رو لازم است که از وکلایی که در این حوزه از تخصص و تجربه بالایی برخوردارند استفاده کنید. بهترین وکیل کیفری در شیراز توانایی لازم در قانع کردن قاضی و هیئت داوران در دفاع از حقوق موکل خود را داشته و با آگاهی کامل از روند رسیدگی و تحقیقاتی پرونده و ایجاد یک استراتژی خوب در این مسیر، نتیجه نهایی مطلوب را به نفع موکل دریافت می کند.

بهترین وکیل کیفری با قدرت بالا به تجزیه و تحلیل پرونده پرداخته و هرگونه ابهام ایجاد شده برای موکل را رفع می کند. این وکیل دانش و تجربه کافی در وکالت امور جزایی و کیفری را دارد و به صورت کاملا حرفه ای پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و موثرترین راهکار را برای دفاع از حقوق موکل خود پیدا می کند.

بهترین وکیل کیفری در شیراز کیست؟

در چه زمانی از وکیل کیفری باید کمک گرفت؟

اگر قصد دارید دعوای کیفری را در دادگاه مطرح کنید لازم است که انجام این امور را مطابق با قوانین و مقررات انجام داده و طرح دعوی را به درستی انجام دهید لذا در این مورد نیاز به مشاوره با افراد متخصص و باتجربه را خواهید داشت. شروع روند طرح دعوا و تنظیم شکوائیه توسط بهترین وکیل کیفری در شیراز این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید جهت اثبات دعوای مورد نظر در مسیر صحیح قرار گرفته و از پیچیدگی امور مربوطه جلوگیری به عمل می آورد.

با توجه به این که امکان طرح دعوای کیفری تنها یک مرتبه برای فرد شاکی امکان پذیر خواهد بود از این رو بسیار حائز اهمیت است که روند طرح دعوی به درستی صورت گیرد و برای این منظور از راهنمایی و مشاوره وکیل کیفری بهره مند شوید.

در مواردی نیز ممکن است که بر علیه شما طرح دعوا شده باشد که در این شرایط نیز بهترین وکیل کیفری در شیراز می تواند در دادگاه به خوبی و مطابق با قانون و مقررات از شما دفاع کند و مانع از وراد آمدن خسارات غیر مالی جبران ناپذیر برای شما شود. به این نکته توجه داشته باشید که دفاع از خود بدون حضور وکیل در برابر دعوای دیگران کاری سخت و دشوار بوده و در صورت عدم اثبات اتهام وارده، به عنوان مجرم شناخته خواهید شد و حکم مجازات برای شما صادر می گردد. لذا در چنین شرایطی نیز حضور بهترین وکیل کیفری در شیراز می تواند ضمن دفاع ازموکل، هرگونه مدارک احتمالی که بر علیه او در دادگاه مطرح می گردد را از قبل پیش بینی کرده و راهکار لازم برای رفع این اتهامات را پیدا کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی
❤️ خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت در پرونده ها
💰 هزینه وکیل:متناسب با سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را بشناسید!

عوامل موثر در هزینه وکیل کیفری

برخی از عوامل موثر در تعیین هزینه بهترین وکیل کیفری در شیراز به قرار ذیل است:

  • نوع پرونده: پرونده هایی که در حوزه کیفری مطرح و رسیدگی می شوند دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن ها شرایط و حالات خاص خود را دارند که به طور قطع هزینه بهترین وکیل کیفری در شیراز نیز مطابق با شرایط این پرونده ها و درجات و مجازات های آن ها متغیر خواهد بود و طبیعتا پرونده هایی که مجازات های سنگینی برای آن در قانون جزایی تعیین شده هزینه بیشتری باید برای وکالت آن به وکیل کیفری پرداخت گردد.
  • تجربه: از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه بهترین وکیل کیفری در شیراز تجربه او است. هرچقدر سابقه وکیل در پیگیری این پرونده ها بیشتر باشد در نتیجه می توان احتمال بیشتری برای پیروزی در پرونده را انتظار داشت از این رو حق الوکاله این وکلا بیشتر از سایرین خواهد بود.
  • مرحله رسیدگی: هرکدام از مراحل پرونده های جزایی دارای حق الوکاله جداگانه است. این که پرنده مربوطه در کدام مرحله رسیدگی باشد نیز در هزینه وکیل تاثیر مستقیمی دارد به عنوان مثال هزینه پرونده در مرحله بدوی، تجدیدنظرخواهی و یا فرجام خواهی هرکدام به صورت جداگانه محاسبه می شود.
عوامل موثر در هزینه وکیل کیفری

وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز

وکیل کیفری موظف است که تمام امور مربوط به پرونده موکل از قبیل طرح دعوا، حضور در دادگاه و اثبات دعوا و دفاع از او را انجام دهد. در پرونده های کیفری ممکن است موکل به عنوان شاکی ادعا داشته باشد و در اغلب این پرونده ها تنها یک مرتبه امکان طرح دعوا برای فرد وجود دارد بنابراین بهترین وکیل کیفری در شیراز موظف است که از این فرصت به نفع موکل خود به نحو احسن استفاده کند.

وکیل کیفری باید کلیه اطلاعات لازم در مورد پرونده را بعد از بررسی دقیق آن، در اختیار موکل قرار دهد و تمامی امور مربوط به دادرسی را پیگیری نماید. از دیگر وظایف وکیل کیفری تهیه و تنظیم نامه ها و درخواست هایی است که باید به دادگاه ارائه شود زیرا نگارش این نامه ها مطابق با موازین و مقررات قانونی تاثیر زیادی در روند صحیح پرونده جزایی دارد در غیر این صورت ممکن است حقوق شما ضایع شده و متحمل به پرداخت هزینه دادرسی بیشتری نیز شوید.

کلام آخر

بهترین وکیل کیفری در شیراز که دارای پروانه وکالت پایه یک است صلاحیت رسیدگی به تمامی دعاوی که توسط قانون جزایی جرم تلقی شده را دارد و با اتکا بر دانش و مهارت خود می تواند از حقوق موکل اعم از شاکی و یا متهم دفاع کند.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا