وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اراک ⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کیفری در اراک را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. جرایم کیفری به مجموعه اعمال و رفتارهایی که گفته می شود موجب وارد آمدن صدمات جانی و مالی به افراد دیگر شده و از نظر قانون جرم شناخته می شود و در دادگاه کیفری بررسی می گردد. قانونگذار برای افرادی که مرتکب جرم شده مجازات هایی را تعیین نموده و افراد درگیر این دعاوی در جایگاه متهم و یا شاکی لازم است که برای دفاع از حقوق خود از افراد متخصص و آگاه به این قوانین که وکیل کیفری نامیده می شود کمک بگیرند.

بهترین وکیل کیفری چه کسی است؟

وکیل کیفری فردی است که بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک بر روی پرونده های جزایی و جرایم کیفری با جدیت تمام کار می کند و مسیر طولانی در رسیدگی به این دعاوی در جهت دفاع از حقوق موکل خود را با موفقیت پشت سر می گذارد. بهترین وکیل کیفری در اراک کلیه امور مربوط به پرونده از قبیل تنظیم شکوائیه و لایحه، حضور در جلسات دادگاه و جمع آوری مدارک قابل اثبات و پیدا کردن شهود مورد قبول دادگاه در جهت دفاع از موکل را با دقت و به نحو احسن انجام می دهد.

بهترین وکیل کیفری در اراک روال قانونی پرونده های کیفری را مطابق با مقررات مربوطه پیگیری کرده از سیر طولانی رسیدگی این دعاوی سرباز نمی زند.

وکیل کیفری فردی کوشا و توانا در بررسی این دعاوی بوده و با اتکا بر اطلاعات جامع و تخصصی که در این حوزه قضایی کسب نموده از هیچگونه تلاشی برای دفاع از موکل و انجام وظایف خود فروگذاری نمی کند.

بهترین وکیل کیفری چه کسی است؟

اهمیت استخدام بهترین وکیل کیفری در اراک

بررسی و رسیدگی به دعاوی قضایی از جمله پرونده هایی که در حوزه کیفری مطرح می شوند بهتر است توسط افراد متخصص و با مهارت بالا انجام گیرد. دعاوی کیفری برخلاف پرونده های حقوقی دارای پیچیدگی و چالش های زیادی است و در مسیر رسیدگی با تنش های زیادی مواجه می شوید از این رو حضور بهترین وکیل کیفری در اراک با توجه به تخصص و تسلطی که بر دانش حقوقی این حوزه دارد از ایجاد این تنش ها ممانعت کرده و پرونده را در مسیر صحیح قانونی هدایت می کند.

همانطور که پیشتر نیز گفتیم پرونده های کیفری در صورت ارتکاب یک جرم مطرح می گردد و طرفین این دعوا به عنوان شاکی و یا متهم لازم است که از وکیل کیفری با مهارت بالا که توانایی مقابله با هرگونه شرایط نامطلوب را داشته باشند استفاده کنند.

بهترین وکیل کیفری در اراک در بررسی این دعاوی دارای جسارت بالایی بوده و در تمامی مهارت های مورد نیاز برای یک وکیل حرفه ای سرآمد می باشد. وکیل کیفری علاوه بر دانش کافی در زمینه مسائل حقوقی نیز دارای فن بیان بالایی بوده و به بهترین نحو ممکن از حقوق موکل در دادگاه دفاع می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اراک را بشناسید!

هزینه وکالت در پرونده های کیفری

هزینه وکالت و یا به عبارتی دیگر حق الوکاله مبلغ مشخصی است که بهترین وکیل کیفری در اراک به عنوان دستمزد خدماتی که در پیگیری پرونده کیفری به موکل ارائه می دهد، دریافت می کند. خدمات وکلای کیفری شامل مواردی از قبیل طرح دادخواست و یا شکوائیه، تنظیم لایحه های دفاعیه، حضور در دادگاه، ارائه مدارک و مستندات لازم در جهت دفاع از حقوق موکل (شاکی یا متهم) و غیره می شود که انجام هرکدام از موارد فوق الذکر به عنوان مسئولیت و وظایف وکیل در قرارداد وکالت ذکر شده و هزینه وکالت نیز بر اساس این خدمات محاسبه می گردد.

طبق روال سازمان قضایی هر ساله تعرفه ای را به عنوان حق الوکاله وکیل در کلیه حوزه های حقوقی و کیفری به وکلا اعلام می کنند. اما در این زمینه میزان پیچیدگی پرونده، تجربه وکیل و همچنین مدت زمان روند رسیدگی به دعاوی کیفری در تعیین هزینه وکالت تاثیر گذار است.

در اغلب مواقع طرفین (وکیل و موکل) در مورد مبلغ حق الوکاله با هم به توافق می رسند. ذکر این نکته نیز لازم است که پرونده های کیفری به دلیل دشواری روند دادرسی و قوانین پیچیده ای که از آن برخوردار است موجب شده تا وکلای کیفری در تعیین هزینه بر اساس موضوع پرونده هزینه ای را تعیین کنند و در صورت موافقت موکل قرارداد وکالت تنظیم و به امضای طرفین می رسد.

هزینه وکالت در پرونده های کیفری

اصلی ترین مسئولیت های بهترین وکیل کیفری در اراک

از اصلی ترین مسئولیتی که وکیل کیفری بعد از عقد قرارداد وکالت بر عهده دارد طرح دعوی است. اگر وکیل کیفری وکالت فرد شاکی پرونده را قبول کرده باشد موظف است که مطالبات موکل را به صورت شکوائیه تنظیم و به دادگاه کیفری ارائه دهد. قابل ذکر است که بهترین وکیل کیفری در اراک موظف است در عین حال دفاعیه ای را نیز تهیه و تقدیم مرجع قضایی مربوطه نماید.

بهترین وکیل کیفری در اراک می تواند وکالت افراد متهم به ارتکاب جرم در پرونده های کیفری را نیز عهده دار شود به عنوان مثال افرادی که به قتل عمد متهم شده اند لازم است که حتما برای پیگیری امور مربوطه و دفاع از حقوق خود در اتهام وارده از وکیل کیفری استفاده کنند.

وکلای کیفری با بررسی تمامی جوانب پرونده و در نظر گرفتن جزئیات آن و همچنین جمع آوری مدارک قابل اثبات در پرونده های کیفری از حق و حقوق موکل خود مطابق قانون دفاع می کنند. قابل ذکر است که ارائه دفاعیه های کتبی و شفاهی وکیل کیفری تاثیر زیادی در حکم نهایی دادگاه دارد.

وکیل کیفری در زمان بازجویی و دادرسی پرونده های کیفری به عنوان نماینده قانونی موکل خود نیز می تواند نقش فعال و تاثیر گذاری داشته باشد. بهترین وکیل کیفری در اراک حتی در وکالت افرادی که مرتکب جنایت شده و جرم آن ها در دادگاه کیفری به اثبات رسیده باشد نیز می توانند با ارائه شواهد، مدارک و تنظیم لایحه های دفاعیه حرفه ای مجازات موکل خود را به حداقل ممکن برسانند. لذا وکلای کیفری در انجام مسئولیت ها و وظایفی که در رسیدگی به پرونده های کیفری به آن ها محول شده از پایمال شدن حقوق موکلین خود ممانعت می کنند.

کلام آخر

بهترین وکیل کیفری در اراک به عنوان یکی از وکلای پایه یک دادگستری صلاحیت رسیدگی به کلیه دعاوی که توسط قانون جرم انگاری شده را دارد. در این مقاله به اهمیت حضور وکیل کیفری و همچنین مسئولیت هایی که در پیگیری دعاوی پرونده بر عهده دارد اشاره کردیم. از این که تا پایان این مطلب با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا