وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج❤️【سال1403】⭐

بارها بر این موضوع اشاره کرده‌ ایم که حفظ بنیان خانواده یکی از ارزشمندترین مباحث در قانون مدنی می‌ باشد. حال در برخی از شرایط زوجین تصمیم می‌ گیرند که دیگر به صورت مشترک به زندگی کردن ادامه ندهند. یکی از بهترین راهکارها برای دوری از آسیبات جسمی و روحی در روند پرونده‌ های طلاق کمک گرفتن از بهترین وکیل طلاق در سنندج می‌ باشد. به طور کلی طلاق با مراحل و چالش‌ های گوناگونی همراه می‌ باشد که ما توصیه می‌ کنیم این روند را به دست وکلای مجرب بسپارید. در ادامه این مطلب ویژگی وکلای طلاق را بررسی می‌ کنیم و به انواع مختلف روش‌ های طلاق می‌ پردازیم. با وکیل تو همراه باشید.

مهم ترین خصوصیات بهترین وکیل طلاق در سنندج

برای آنکه توانایی پیدا کرد بهترین وکیل در سنندج ویژه در حوزه طلاق را داشته باشید، لازم است که با شاخصه‌ های یک وکیل مجرب و متخصص آشنا شوید. در ادامه این مطلب به بررسی یک سری از ویژگی‌ های وکلای خوب و مناسب شهر سنندج می‌ پردازیم. این شاخصه‌ ها عبارت اند از:

یکی از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل طلاق در سنندج این است که با موکل خود کاملاً صادق باشد. به طور کلی آنچه که در روند پیش رفتن پرونده‌ ها می‌ تواند بسیار کمک ساز باشد، این است که وکیل تمامی اطلاعات را به راحتی در اختیار موکل خود قرار دهد. راستگو و امین بودن وکیل در حل پرونده‌ ها تاثیر مثبتی دارد. وکیل باید تمام اطلاعات موکل خود را همانند یک راز نگه داشته و اجازه ندهد که دیگر افراد از این موضوع سوء استفاده‌ ای کنند.

دومین ویژگی که می‌ توانیم برای بهترین وکیل طلاق در سنندج در نظر داشته باشیم، روحیه جستجوگر وکیل است. اگر وکیل جزو افراد پرتلاش باشد و همیشه به دنبال کشف سرنخ‌ ها برای پرونده بگردد، در این صورت به ترسیع بخشیدن پرونده کمک زیادی می‌ نماید. وکیل انتخابی شما باید بتواند به خوبی و با صحت کامل با قاضی و سایر افراد صحبت کند تا با سخنان قوی و فن بیان خوب خود افراد را متقاعد سازد. وکیل می‌ بایست اعتماد به نفس قوی داشته باشد.

از دیگر ویژگی‌ های وکلای مجرب که باید در نظر گرفت در رابطه با دقیق و منظم بودن وکلا است. معمولاً بیشتر موکلان این انتظار را دارند که پرونده آن ها به صورت کاملا دقیق و منظم انجام شود و وکلا نیز در تمام دادگاه حضور داشته باشند. یک وکیل باید کمترین اتلاف وقت را پرونده‌ ها داشته باشد.

مهم ترین خصوصیات بهترین وکیل طلاق در سنندج

روش های مختلف طلاق با کمک وکیل

طلاق گرفتن به سه روش انجام می‌ شود و به درخواست کننده آن بستگی دارد که در متن زیر ارائه کرده‌ ایم:

  • طلاق از طرف مرد: با توجه به ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی مرد این اختیار را دارد که مطابق با شرایط تعیین شده درخواست طلاق خود را به دادگاه اعلام کند. برای این کار مرد باید با کمک بهترین وکیل طلاق در سنندج به دریافت گواهی عدم امکان سازش از سوی دادگاه بپردازد. پس از اینکه دادگاه به بررسی موارد مورد نظر پرداخت، طلاق را می‌ گیرد.
  • طلاق از طرف زن: معمولا زن‌ ها می‌ توانند به دو روش طلاق خود را به دادگاه ابلاغ کنند. اولین روش از سوی دادگاه بوده و دومین روش نیز از سوی دفاتر رسمی می‌ باشد. البته زن هر زمانی که بخواهد نمی‌ تواند از همسر خود جدا شود. طلاق گرفتن زن دارای یک سری از مراحل و تشریفاتی است که حتماً باید با کمک بهترین وکیل مهریه در سنندج این کار را انجام دهد.
  • طلاق توافقی: یکی از بهترین انواع طلاق‌ ها که شما به راحتی می‌ توانید به زندگی مشترک خود پایان دهید، طلاق توافقی است. در این نوع طلاق حضور بهترین وکیل طلاق در سنندج برای اینکه حقوق طرفین ضایع نشود، لازم و ضروری است.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارت اند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
عرفان حسینیسنندج، خیابان پاسداران، جنب پاساژ خیام، ساختمان خیام
خسرو ادریسیسنندج، ابتدای خیابان کشاورز، مجتمع آریا
محمد دولت آبادیسنندج، خیابان پاسداران، کوچه نیکان، ساختمان نیکان
سروش احمدی زادسنندج، میدان آزادی، کوچه ارشاد اسلامی، مجتمع بارین
سحر خسرویسنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج را بشناسید!

اهمیت اخذ بهترین وکیل طلاق در سنندج

بسیاری از افراد معمولاً این سوال را دارند که آیا وجود بهترین وکیل طلاق در سنندج ضروری و واجب است؟ در ادامه برای پاسخ به این سوال باید بگوییم مطمئناً افراد نسبت به حقوق خانواده ایران تخصص آنچنانی ندارند. بدین صورت نمی‌ توانند شانس موفقیتی در حل پرونده‌ های حقوقی از جمله طلاق داشته باشند. عدم آگاهی از تمامی قوانین موجب می‌ شود که شما در دادگاه به موفقیتی دسترسی نداشته باشیید. علاوه بر آن ممکن است خسارات جبران ناپذیری را نیز متحمل گردید.

پرونده‌ های طلاق جزو پرونده‌ های بسیار حساس و دشواری است که در صورت کوچک‌ ترین ناآگاهی سرنوشت شما می‌ تواند تغییر کند. گاهی زمانی که طلاق از سوی زن انجام می‌ شود، مرد به پرداخت مواردی همچون مهریه و نفقه نمی‌ پردازد و برای حضانت فرزند نیز پافشاری می کند. برای اینکه شما مسیر درستی را طی کنید و پرونده حقوقی‌ تان در دادگاه پیروز شود، حتما باید به دنبال وکلای مجرب و شاخص در حوزه امور خانواده و طلاق بروید.

اهمیت اخذ بهترین وکیل طلاق در سنندج

در طلاق چه مراحلی باید انجام شود؟

پروسه طلاق پروسه پیچیده‌ ای است. برای انجام دادن آن نیاز است که افراد یک سری از مراحل را با وکلای مجرب خود طی کنند. اولین مرحله مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی برای ثبت نام مشخصات خود می‌ باشد. در این دفاتر شما باید نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل عقد، تعداد فرزندان و دلایل عقد خود را برشمارید. مرحله بعدی ثبت دادخواست در سامانه و پس از آن ابلاغ دادخواست به طرف مقابل می‌ باشد. ارسال پرونده به دادگاه، رسیدگی در دادگاه و صدور حکم طلاق از دیگر مراحل طلاق میان زوجه و زوج است.

کلام آخر

در نهایت نیز باید به این موضوع بپردازیم بهترین وکیل طلاق در سنندج به فردی اشاره دارد که با توجه به تسلط کافی بر روی قوانین همواره می‌ تواند بهترین راه حل‌ های موجود را به زوج و زوجه پیشنهاد دهد. از این رو در حل دعاوی خانوادگی خود از حضور وکلای شاخص و برتر غافل نشوید.

از شما ممنونم که تا این بخش از مقاله وکیل تو با ما همراه بوده و وقت ارزشمند خود را به مطالعه این مبحث گذاشتید. امیدواریم مطالب ارائه شده سودمند و مفید برای شما واقع شوند. حال از شما می‌ خواهیم اگر هرگونه تجربه و یا نظری در این رابطه داشتید، آن را در قسمت دیدگاه با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مریم نادری

سلام مریم نادری هستم. لیسانس معماری دارم. سعی دارم که در جهت افزایش آگاهی افراد در زمینه اطلاعات حقوقی به تولید محتوا بپردازم. امیدوارم مطالبی که  تهیه کرده ام؛ برای شما جالب و سودمند باشد. همچنین در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد با بنده در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا