وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تهران✅【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین مشاور حقوقی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما  همراه باشید. هر روزه افراد جامعه ممکن است به واسطه مشکلات کاری و خانوادگی با مشکلات حقوقی مواجه شوند و برای پیگیری موضوع حقوقی خود لازم باشد که به مراجع قضایی و یا سایر دستگاه های مرتبط مراجعه کنند. با توجه به این که اکثریت این افراد با روند امور حقوقی آشنایی چندانی ندارند لذا بهتر است که برای جلوگیری از پیچیدگی موضوع حقوقی در دست اقدام از بهترین مشاور حقوقی کمک بگیرند.

بهترین مشاور حقوقی در تهران چه کسی است؟

مشاور حقوقی فردی است که اطلاعات کامل و جامعی در تمامی حوزه های حقوقی و کیفری دارد و به افراد کمک می کند تا در مواجه با مشکلات و مسائل حقوقی به درستی تصمیم گیری کرده و پرونده خود را در مسیر صحیح هدایت کنند. بهترین مشاور حقوقی در تهران دانش آموخته رشته حقوق است و اغلب در سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی فعالیت می کند و به نمایندگی از طرف سازمان مربوطه در جلسات رسمی شرکت می کند.

بهترین مشاور حقوقی در تهران تمام جوانب مشکلات حقوقی را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می دهد و مدارک لازم را برای ثبت دادخواست و پیگیری آن در اختیار موکل قرار می دهد و در صورت داشتن پروانه وکالت پایه یک می تواند در جلسات دادگاه نیز حضور یابد.

بهترین مشاور حقوقی در تهران چه کسی است؟

مشاور حقوقی در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

بهترین مشاور حقوقی در تهران بدون هیچگونه محدودیتی می تواند در حوزه های مختلف فعالیت داشته و به موکلین خود مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه دهد. برخی از مهم ترین حوزه های مشاور حقوقی به قرار ذیل است:

 • حقوق تجاری: قانون تجاری شامل کلیه فعالیت های تجاری می شود که با مشاغل دیگر و حتی عموم مرد در ارتباط باشد. در حقیقت مشاغل سازمانی و شرکتی برای پیگیری امور حقوقی خود نیازمند فردی باتجربه و مسلط به امور حقوقی هستند.
 • حقوق کیفری: مشاور حقوقی از اطلاعات کاملی در مورد قوانین مربوط به هرگونه جرم و جنایت برخوردار بوده و در این حوزه نیز می تواند به افراد درگیر این دعاوی کمک کند و در صورت اخذ پروانه وکالت پایه یک برای دفاع از موکل و تعقیب قانونی پرونده در محاکم قضایی حضور می یابد.
 • حقوق خانواده: پرونده های مختلفی در حوزه خانواده مطرح می شود مانند طلاق، مطالبه مهریه و غیره، که هرکدام از پرونده ها دارای قوانین و مقررات مختص به خود بوده و برای پیگیری لازم است که مراحل و روند قانونی آن طی شود. بهترین مشاور حقوقی در تهران در این زمینه نیز به صورت تخصصی فعالیت دارد.

مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تهران را بشناسید!

ویژگی های بهترین مشاور حقوقی در تهران

 • آشنایی و تسلط بر کلیه قوانین حقوقی: مهم ترین ویژگی بهترین مشاور حقوقی که باید از آن برخوردار باشد تسلط و اشراف کامل برای تمامی قوانین و آیین نامه های حقوقی در حوزه های مختلفی از قبیل حقوق و قانون تجارت، مقررات ناظر بر  علائم تجاری، مقررات و قوانین ثبت شرکت ها و قوانین مربوط به حقوق خانواده و ملکی است.
 • قدرت سخن وری: بهترین مشاور حقوقی در تهران قدرت و نفوذ کلام بالایی دارد و از توانایی متقاعد کردن افراد برخوردار است.
 • مسئولیت پذیری: وکیل و مشاور حقوقی در قبال مراجعه کننده ای که به صورت حضوری و غیرحضوری به او مراجعه نموده مسئولیت پذیر بوده و راهنمایی و مشاوره تخصصی به او ارائه می دهد.
 • ساده سازی مسائل حقوقی: اکثریت افراد به دلیل عدم آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی، توانایی تحلیل آن را ندارند لذا بهترین مشاور حقوقی در تهران با اتکا بر تجربه و آگاهی خود در این زمینه مسائل حقوقی را با زبانی ساده و قابل درک برای مراجعه کننده خود بیان می کند.
 • قابل اعتماد بودن: بهترین مشاور حقوقی در تهران رازدار و قابل اعتماد است و اطلاعاتی را که مراجعه کننده و یا موکل در جهت پیشبرد پرونده و ساده سازی مسائل بیان کرده و یا مدارکی که در اختیار او قرار می دهد را نزد خود نگه داشته و هرگز حتی بعد از اتمام پرونده آن را نزد شخص دیگر بازگو نخواهد کرد.
ویژگی های بهترین مشاور حقوقی در تهران

مزایای داشتن مشاور حقوقی متخصص

همانطور که پیشتر نیز گفتیم مشاوران حقوقی در زمینه های گوناگون فعالیت  دارند و معمولا در استخدام شرکت ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی در آمده و پیگیری امور جاری حقوقی و اقدامات لازم برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان و یا عوارض حقوقی احتمالی را بر عهده دارند. از مهم ترین مزایای داشتن بهترین مشاور حقوقی در تهران می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • رسیدگی و پیگیری دعاوی و هرگونه شکایت علیه شرکت و یا شخص مربوطه
 • ممانعت از جریمه های مالیاتی سنگین برای افراد حقیقی و حقوقی
 • جلوگیری از زیان های مالی غیر قابل جبران
 • تهیه و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری جامع و صریح و روشن اعلام نمودن تعهدات طرفین و جلوگیری از هر گونه ابهام در بندهای قرارداد مربوطه
 • از دیگر مزایای مشاور حقوقی متخصص، رفع موانع و مشکلات در مسیر با اتکا بر مهارت و تجربه
 • تسریع در حل و فصل مشکلات و چالش های موجود
 • جلوگیری از ضررهای احتمالی در زمان تنظیم و امضای قرارداد
 • آشنایی و تسلط کامل بر مباحث حقوقی مختلف

کلام آخر

بهترین مشاور حقوقی در تهران تمام جوانب پرونده مربوط به موکل خود را مورد بررسی دقیق قرار داده و با در نظر گرفتن شرایط موکل، راهنمایی های لازم را در اختیار او قرار می دهد. در این مقاله تعدادی از بهترین مشاوره حقوقی متخصص را به شما معرفی کردیم که لازم است قبل از مراجعه به هرکدام از این مشاورین حقوقی در مورد آنان تحقیق و پرس و جو کنید. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا