وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ساری⚡【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در ساری را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پیچیدگی قوانین حقوقی موجب شده تا افراد در مواجه با این پرونده ها و پیگیری از طریق مراجع قضایی دچار سردرگمی شده و در اغلب موارد پرونده از مسیر اصلی خود خارج شده و فرد دچار سردرگمی می شود. از این رو افراد می توانند برای حل و رفع هر نوع مشکل حقوقی و قضایی اعم از پرونده های طلاق، انحصار وراثت، کیفری و غیره جهت کس اطلاع و شناخت کافی درباره قوانین و آشنایی با چگونگی روند پرونده بدون هیچگونه محدودیتی از بهترین وکیل به عنوان فردی متخصص در حوزه های مختلف حقوقی کمک بگیرند.

بهترین وکیل در ساری چه کسی است؟

وکیل به فردی اطلاق می شود که با اخذ پروانه وکالت پایه یک صلاحیت دریافت وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی در رسیدگی به پرونده های قضایی آنان را پیدا می کند. بهترین وکیل در ساری در محاکم قضایی از حقوق افرادی که درگیر پرونده های حقوق و کیفری شده و به دلیل عدم آگاهی توانایی دفاع از حقوق خود را ندارند حضور یافته و مانع از پایمال شدن حقوق قانونی آن ها می شود.

بهترین وکیل در ساری با اتکا بر دانش حقوقی، تخصص و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده مشکلات موکلین خود را برطرف نموده و هرگونه چالش و مشکل در مسیر پرونده را از بین می برد.

بهترین وکیل در ساری چه کسی است؟

روش های انتخاب یک وکیل متخصص

افرادی که به دنبال یک وکیل متخصص برای رسیدگی به پرونده خود در مراجع قضایی هستند لازم است که پارامترهای متنوعی را مدنظر قرار دهند. در مجموع برای انتخاب بهترین وکیل در ساری می توان به طریق ذیل عمل کرد:

 • یکی از روش های مطمئن برای پیدا کردن وکیل متخصص و خوب پرس و جو است. وکلایی که در رسیدگی به پرونده های قضایی موفق به کسب نتیجه موفق شده اند به طور قطع در میان مردم شناخته شده خواهند بود. این وکلا از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند. به این نکته نیز توجه داشته باشید که برخی از وکلا در حیطه خاصی فعالیت دارند و به وکلایی متبحر و موفق مبدل شده اند لذا شما نیز سعی کنید که وکیل متخصص و متناسب با موضوع پرونده حقوقی خود انتخاب کنید.
 • روش دیگر برای انتخاب بهترین وکیل در ساری مراجعه به سایت های اینترنتی است. در این سایت ها وکلای معروف با رزومه کاری مشخص و حیطه فعالیتی تخصصی که دارند را می توانید پیدا کنید.
 • پرس و جو از افرادی که در گذشته پرونده مشابه پرونده قضایی شما داشته اند نیز می تواند یک روش مناسب برای انتخاب بهترین وکیل در ساری باشد.

برخی از ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی
❤️ خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت در پرونده ها
💰 هزینه وکیل:متناسب با سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در ساری را بشناسید!

وظایف و مسئولیت های وکیل

اصلی ترین و مهم ترین وظایف بهترین وکیل در رشت به قرار ذیل است:

 • وکیل قبل از هرگونه اقدامی برای طرح دعوا و بعد از اتمام مراحل بازپرسی، سعی در ایجاد صلح و سازش میان طرفین پرونده را باید داشته باشد.
 • وکیل موظف است کلیه مسئولیت ها و اختیاراتی که از جانب موکل به به او موکول شده و همچنین میزان دستمزد توافق شده را با به صورت صریح و دقیق در متن وکالت نامه در طی دو نسخه تنظیم نموده و یک نسخه را به موکل ارائه دهد.
 • بهترین وکیل در ساری باید برای کلیه مدارک و اسنادی که جهت رسیدگی به پرونده از وکیل دریافت می کند به او رسید تحویل دهد.
 • وکیل باید از دریافت هر نوع پول و یا اسنادی از موکل به عنوان دستمزد به غیر از آنچه در قرارداد وکالت قید شده خودداری کند.
 • وکیل موظف است که بعد از عقد قرارداد وکالت، نسبت به تهیه و تنظیم دادخواست، شکوائیه، دادنامه و لایحه های دفاعیه مربوط به موکل خود اقدام نماید.
وظایف و مسئولیت های وکیل

حوزه های فعالیت بهترین وکیل در ساری

وکلای پایه یک در تمامی حوزه های حقوقی و کیفری بدون محدودیت می توانند فعالیت داشته باشند برخی از دعاوی قضایی متنوع که وکیل می تواند در آن حضور داشته باشد به قرار ذیل است:

 • خانواده: بهترین وکیل در ساری می تواند به صورت تخصصی در مسائلی نظیر طلاق، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه و غیره دخالت داشته و در رسیدگی به این دعاوی به عنوان یک فرد حقوقی نقش تاثیر گذاری داشته باشد.
 • ملکی: تنظیم سند رسمی، سرقفلی، قولنامه و اجاره نامه نمونه هایی از دعاوی ملکی محسوب می شوند که وکیل می تواند در رسیدگی به آن ها فعالیت کند.
 • مهاجرت: یکی دیگر از حوزه های حقوقی که وکیل پایه یک می تواند در حوزه آن به صورت تخصصی فعالیت کند، مهاجرت است.
 • وکیل مالیاتی: پرونده های مالیاتی یکی از حساس ترین موضوعاتی است که در دادگاه مطرح و رسیدگی می شود که در صورت محکوم شدن فرد باید جریمه سنگین مالیاتی را پرداخت نماید. برخی از وکلای پایه یک در این حوزه یه صورت تخصصی فعالیت دارند.
 • چک و سفته: از دیگر حوزه های فعالیتی بهترین وکیل در ساری می توان به دعاوی مربوط به چک و سفته اشاره نمود. رسیدگی به چک و سفته برگشتی، وصول چک و غیره نمونه هایی از موضوعات این بخش قضایی می باشد.

کلام آخر

در این مقاله به نقش بهترین وکیل در ساری و تاثیر حضور او در رسیدگی به پرونده های قضایی اشاره کردیم. وکیل متخصص حقوقی در وهله اول سعی می کند که پرونده های قضایی را با برقراری صلح و سازش میان طرفین حل و فصل نماید در غیر این صورت دادخواست موکل خود را به دادگاه ارائه داده و از حقوق او مطابق با قوانین دفاع می کند.

در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل تو با ما در ارتباط باشید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا