وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری❤️【سال1403】⚖️

یکی از مهم ترین مراحل طلاق، گرفتن مهریه است. همچنین با مسائل پیچیده ی زیادی رو به‌ رو است. اگر زوجین آگاهی از قوانین قضایی مهریه نداشته باشند، ممکن است با خسارت های مادی زیادی مواجه شوند. از این رو، کمک گرفتن از یک وکیل مهریه حرفه بسیار حائز اهمیت است. همچنین در این زمینه، اکثر خانم ها به دانش حقوقی یک وکیل حرفه‌ ای بسیار نیاز دارند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در ساری آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در ساری چه کسی است؟

متاسفانه اکثر افراد درگیر مسائل طلاق و پرداخت مهریه هستند. همچین برای پرداخت و محاسبه مهریه نیازمند به وکیل می‌ باشید. به همین دلیل بهترین وکیل خانواده‌ باید اطلاعات کافی و موثری درباره این موضوع داشته باشند. بنابراین باید با بهترین راه حل ها، مشکلات بین زوجین را حل کند.

همچنین با ارائه بهترین راهکارها را برای مشورت گرفتن در خصوص نفقه، اجرت المثل و گرفتن طلاق به زوجین می دهد. بهترین وکیل مهریه در ساری باید ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند. همچین در کنار ارتباط نزدیک باید رفتار حرفه‌ای خود را رعایت کند تا بتواند از خواسته ها و اهداف موکل خود، مطلع شود.

بهترین وکیل مهریه کسی است که با قوانین و مقررات مهریه آشناییت کاملی داشته باشد تا بتواند در انواع طلاق، موکل خود را با قانون آشنا کند تا حقی از او در دادگاه‌ ضایع نشود. به همین دلیل قبل از هر چیز به موسسات حقوقی یا مقالاتی که وکیل مورد نظر نوشته است مراجعه کرده و سپس، وکیل خود را انتخاب کنید.

بهترین وکیل مهریه در ساری چه کسی است؟

ویژگی های یک وکیل حرفه‌ای

مهم ترین ویژگی یک وکیل حرفه‌ای، داشتن دانش کافی در زمینه خانوادگی، طلاق و خصوصا در امر مهریه است. به عبارتی بهتر، یکی از اصلی ‌ترین ویژگی‌های یک وکیل حرفه ای مهریه این است که تسلط زیادی روی همه قوانین و روابط قضایی داشته باشد. همچنین او با تکیه بر این توانایی خود می‌تواند باعث بهبود پیشبرد روند پرونده شود. به همین دلیل یک وکیل مهریه باید با قوانین حقوقی و قضایی آشنا باشد. در ادامه به مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب، به صورت موردی اشاره خواهیم کرد.

 • برخورداری از مهارت و توانایی در حل مسائل پیچیده و تحلیل مسائل مهریه
 • تجربه کاری و شایستگی در انجام مسائل مربوط به مهریه
 • آشنا بودن به مسائل بروز مهریه و توانایی حل این مسائل
 • داشتن شفافیت و صداقت در عمل
 • پایبند بودن به اخلاق حرفه ‌ای در کار خود
 • توانایی بالا در حوزه ارتباطی موثر و مذاکره
 • داشتن ویژگی پاسخگویی
 • قابل اعتماد بودن برای موکل
 • راز دار و امانت دار بودن
 • یک وکیل خوب، هرگز به دنبال راه های غیر قانونی نیست.
 • گوش دادن دقیق به صحبت های موکل

با چه روشی می توان مانع انتقال اموال برای فرار از مهریه شد؟

بر اساس قانون اگر فردی برای فرار از بدهی اموال خود را به فرد دیگر بدهد و معامله صوری انجام بدهد، مجرم است. همچنین قاضی می تواند او را مجازات یا حبس کند. بنا بر این اگر فرد طرف معامله صوری با آگاهی کامل حاضر شده باشد در واقع شریک جرم محسوب و واجد شرایط اعمال مجازات است. سپس اگر معامله صوری اثبات شود، کلیه بدهی که در مهریه گفته شده از اموال فرد کسر می گردد.

زن برای دریافت مهریه خود نیاز دارد اثبات کند که اگر مرد معامله‌ای انجام داده، غیرواقعی بوده است. بهترین راهکار اثبات انتقال اموال غیر واقعی قبل از طلاق، مشخص شدن صوری بودن معامله است. به همین دلیل شهادت فرد گیرنده در دادگاه به نفع زوجین است. اگر شهادت شاهد وجود داشته باشد، صوری بودن معامله به طور قطعی اثبات می شود. در صورتی اگر مدارک معامله صوری در اختیار فروشنده باقی مانده باشد، به راحتی می توان صوری بودن معامله را مشخص نمود.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری به همراه آدرس دفتر وکالت شامل لیست زیر است:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
سعید جواهریساری، خیابان مازیار، مجتمع ونوس
علی محمد نوری اصفهانیساری، خیابان 18 دی، مجتمع بانک مسکن
حسین بهاریساری، خیابان قارن، جنب مجتمع پزشکی شهریار
مهدی یزدانیساری، گلوگاه، خیابان امام، جنب مسجد جامع
سید جعفر ترمی دارابیساری، بلوار کشاورز، ساختمان روشن، طبقه 4

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری را بشناسید!

آیا مرد می تواند با انتقال اموال از پرداخت مهریه فرار کند؟

در واقع مهریه نوعی مرد نسبت به زن محسوب می شود. همچنین بسیاری از مردها با ندادن درصدی از اموال خود از دادن مهریه فرار می کنند. این روش به این صورت می باشد که مرد به صورت غیر واقعی اموال خود را به فرد دیگری که احتمال دارد یکی از اعضای خانواده خود یا آشنایانش باشد، می فروشد.

به همین دلیل با سند سازی خود را بدهکار فردی می کند تا به جلب اموال خود اقدام کند تا دست زن برلی دریافت مهریه به اموال مرد نرسد. کلیه این روش ها را به اصطلاح معامله صوری می نامند. در چنین موضوعی بهترین وکیل مهریه در ساری، نقشش پررنگ می شود. او باید با توانایی های حقوقی که دارد جلوی این اقدام مرد که نسبت به زن انجام می دهد، را بگیرد. همچنين نباید بگذارد حق زن ضایع شود.

چرا باید به بهترین وکیل مهریه در ساری مراجعه کنیم؟

به دلیل ناآگاهی زوجین در بعضی از مسائل حقوقی و قضایی، بهتر است به وکیل های متخصص در زمینه مهریه، خانوادگی و طلاق مراجعه کنید. بهترین روش برای پیدا کردن وکیل مهریه، پرس و جو از آشنایان و دوستان است. همچنین می توانید به موسسات حقوقی خصوصی یا قضایی دولتی مراجعه و از وکلای خبره و کاربلد درباره این موضوع مشاوره بگیرید. بهترین وکیل مهریه در ساری می تواند با مشاوره های خود از انتقال اموال یا فرار از بدهی مرد، جلوگیری کند و حق زن را از مرد بگیرد.

به طور کلی، بهتر است در خصوص مسائل مربوط به مهریه به یک وکیل متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. وکیل مهریه با دانش و تخصص خود می‌تواند به شما در زمینه های مختلفی کمک کند تا بهترین راهکار را برای ‌حل مسائل و مشکلات حقوقی خود پیدا کنید. باتوجه به ضرب المثل قدیمی، کار را به کاردان بسپارید. از این رو، سعی کنید با انتخاب یک وکیل کاربلد و حرفه ای، در وقت و هزینه صرفه جویی هایی بسیاری کنید.

چرا باید به بهترین وکیل مهریه در ساری مراجعه کنیم؟

کلام آخر

مهم ترین مشکلی که برای آقایون قبل از طلاق به وجود می آید، دادن مهریه به همسر خود است. همچنین بعضی از مردان می خواهند قانون را دور بزنند تا از دادن مهریه به زن خود داری کنند. اما بر اساس قانون افرادی که از دادن درصدی از اموال خود فرار می کنند، مجرم محسوب و مجازات می شوند. این مجازات می تواند جرایم نقدی یا زندان باشد.

در این مقاله از سایت وکیل تو سعی کردیم بهترین وکیل مهریه در ساری با راهکارها موثر و مفید برای پس گرفتن مهریه از مرد، آشنا کنیم.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا