وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند❤️【سال1403】⚡

در قانون ایران اگر هر فردی متخلف بوده و مرتکب جرمی شود، برای آن مجازات معینی تعیین می‌ گردد. حال اگر شاکی و یا متهم در رابطه با قانون مجازات اطلاعات کافی نداشته باشند، مطمئناً در دادگاه نیز نمی‌ توانند از خود به ارائه‌ دفاعیه بپردازند. این موضوع شاید منجر به اعلام حکمی ناعادلانه و جزایی بیش از حد برای فرد شود. در ادامه ما بهترین وکیل کیفری در بیرجند را به شما کاربران عزیز معرفی می‌ کنیم. علاوه بر آن نکات مهمی نیز در خصوص حوزه تخصص‌ های وکلای کیفری و همچنین ویژگی‌ های آن ها بر می‌ شماریم. با ما همراه باشید.

نکات مهم در پیدا کردن وکلای کیفری

در زمان مراجعه به بهترین وکیل کیفری در بیرجند اولین نکته‌ ای که باید به آن توجه داشته باشید، سرشناس بودن وکیل است. شما باید بتوانید به سراغ وکلایی بروید که دارای امتیازات هستند. وکیلی که از شهرت بالایی برخوردار باشد، مطمئنا در طی سال‌ های متمادی توانسته دعاوی پیچیده و متعددی را حل و فصل کند. به همین خاطر به عنوان وکلای خوشنام در شهر خود شناخته شده‌ اند. هیچ گاه وکیل خود را بر اساس جنسیت انتخاب نکنید. تنها زن بودن و یا مرد بودن وکیل عامل موفقیت و پیروزی پرونده‌ شما نمی‌ باشند.

تجربه ثابت کرده که وکلای خانم نیز مطابق با مهارت و خلاقیت‌ هایی که از خود نشان می‌ دهند، به خوبی می‌ توانند به حل و فصل پرونده‌ های کیفری بپردازند. نکته‌ بعدی که باید قبل از مراجعه به وکیل به آن توجه داشته باشید، در رابطه با حق الوکاله وکیل است. هیچ گاه وکلا را بر اساس میزان دریافت حق الوکاله آن ها با یکدیگر مقایسه نکنید. حق الوکاله مبلغی است که دارای رقم ثابتی نمی‌ باشد.

نکات مهم در پیدا کردن وکلای کیفری

وکیل کیفری در کدام پرونده ها تخصص دارد؟

بهترین وکیل کیفری در بیرجند جزو متخصصان مجربی محسوب می‌ گردد که در بسیاری از جرایم کیفری می‌ تواند وارد شود. معمولا وکلا حوزه تخصص‌ های خود را در خصوص قتل، سرقت و مشروبات الکلی، کلاهبرداری، اختلاس، جعل، خیانت در امانت و … گسترش داده‌ اند. در ادامه چند مورد از آن‌ ها را به شما توضیح می‌ دهیم:

1_ قتل: یکی از بزرگ ترین و پیچیده‌ ترین جرایم کیفری که در قانون مجازات اسلامی جرم سنگینی برای آن در نظر گرفته‌ اند، قتل می‌ باشد. معمولا قتل به سه حالت عمد، شبه عمد و خطای محض است. اگر یک فردی در رابطه با این موضوع مورد اتهام قرار گرفته باشد، بدون شک تنها با کمک وکیل کیفری می‌ تواند در دادگاه به دفاعیه بپردازد.

2_ سرقت: از دیگر جرایم کیفری می‌ توانیم به سرقت اشاره کنیم. مطابق با ماده‌ 267 قانون مجازات اسلامی سرقت به دو حالت حدی و تعزیری تقسیم بندی می‌ گردد. اگر شما متهم به سرقت حدی و تعزیری می‌ باشید، وکلای کیفری در این حوزه می‌ توانند با تخصص و مهارتی که در خصوص قانون مجازات اسلامی دارند، شما را به خوبی راهنمایی نمایند.

3_ جرایم رایانه‌ ای: جرایم سایبری و رایانه‌ ای متاسفانه امروزه بسیار گسترش یافته و در دادگاه‌ ها و مراجع قضایی مطرح می‌ شود. بهترین وکیل کیفری در بیرجند در خصوص این گونه از پرونده‌ ها می‌ تواند کمک‌ های بسیاری به افراد نماید. اگر شما درگیر این گونه از جرایم شده‌ اید، می‌ توانید از وکلای کیفری در این رابطه کمک بگیرید.

به طور کلی باید بگوییم که بهترین وکیل کیفری در ایران وکلای پایه یک دادگستری هستند که تخصص اصلی خود را در رابطه با آیین دادرسی کیفری، قانون مجازات اسلامی و همچنین قانون آیین دادرسی دادگاه‌ های عمومی اخذ نموده‌ اند.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند به همراه آدرس دفتر وکالت شامل لیست زیر است:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
محمدرضا یوسفیبیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه ۵ واحد ۱۸
مریم کمیلیبابل، شریعتی، ساختمان نیکان
هادی صمدیبیرجند، بین طالقانی 16 و 18، طبقه اول
مهسا مودیبیرجند، خیابان طالقانی، کوچه 15، پلاک 3
جواد شافعیبیرجند، نبش طالقانی 11، طبقه فوقانی

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند را بشناسید!

چگونگی موفقیت بهترین وکیل کیفری در بیرجند

عوامل متعددی در به موفقیت رسیدن پرونده‌ های بهترین وکیل کیفری در بیرجند نقش دارند. یکی از مهم‌ ترین و شاخص‌ ترین آن ها نقش چندگانه‌ وکیل در حوزه‌ حفاظت از حقوق و کرامت متهمان می‌ باشد. وکیل با مطالعه نمودن دقیق پرونده و توجه داشتن بر تمامی جزئیات به خوبی می‌ تواند موجب رسیدن متهم به حق و حقوق خود در دادگاه‌ ها بشود. این موضوع باعث افزایش کرامت و اعتبار وکلای کیفری نیز می‌ گردد. از دیگر مهم‌ ترین عوامل موفقیت این وکلا می‌ توانیم به بهره‌ مندی از استراتژی‌ های دفاعی اشاره کنیم.

یک وکیل متخصص و با تجربه کسی است که از بهترین راهکارها و استراتژی‌ های دفاعی را استفاده کند. وکیل باید بتواند به خوبی به تحلیل شواهد پرداخته و تمامی نقاط ضعف و قوت پرونده را بررسی کند. در این صورت بهترین دفاعیه را در دادگاه از خود ارائه می‌ نماید. مذاکره و توافق از دیگر مهارت‌ های بهترین وکیل ایران می‌ باشد. وکیل می‌ تواند با سایر نمایندگان طرف مخالف به مذاکره بپردازند. این مذاکرات معمولا خارج از دادگاه انجام شده و موجب تسهیلات بهتر در جهت کاهش مجازات می‌ گردد.

در نظر داشته باشید که وکلای کیفری نسبت به سایر وکلا کار سخت‌ تر و پیچیده‌ تری را خواهند داشت؛ زیرا این موضوعات تماما به جرم و جنایات و اتهامات سنگین باز می‌ گردد. یک وکیل باید به خوبی بتواند با صبر و حوصله و آرامش کافی رفتار مناسبی را در دادگاه از خود نشان دهد. این گونه به خوبی می‌ تواند به تمامی سوالات قاضی و دادستان به نحو احسن پاسخ دهد و تاثیر مثبتی بر محاکمه خواهد گذاشت. برخورداری از دانش به روز یکی دیگر از حسن تمایزهای بهترین وکیل کیفری در بیرجند نسبت به سایر وکلا است.

حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در بیرجند

اگر بخواهیم در رابطه با حق‌ الوکاله بهترین وکیل کیفری در بیرجند به گفت و گو بپردازیم؛ باید بگوییم که معمولا حق الوکاله این وکلا به عوامل متعددی بستگی دارد. میزان حق الوکاله با توجه به نوع پرونده‌ های کیفری که وکیل متقبل می‌ گردد، کاملا متفاوت بوده و بستگی به پیچیدگی پرونده دارد. سابقه و تجربه‌ وکلا، زمان بر بودن پرونده، محل جغرافیایی دفتر وکیل و بسیاری از عوامل دیگر در افزایش و یا کاهش تعرفه بسیار تاثیرگذار می‌ باشند. معمولا به طور طبیعی دستمزد وکلایی که در حوزه‌ دعاوی کیفری به فعالیت می‌ پردازند، نسبت به سایر وکلا بالاتر می‌ باشد.

این وکلا با توجه به توانایی و مهارت‌ های بالایی که دارند، مدام در دادگاه‌ ها رفت و آمد کرده و در معرض نمایش هستند. به طور کلی باید بگوییم که وکالت شغلی آزاد بوده و دستمزد می‌ تواند به صورت توافقی میان وکیل و موکل نیز تعیین گردد. معمولا برخی از افراد سعی می‌ کنند مطابق با آیین نامه‌ های تعرفه‌ وکالت به محاسبه‌ دستمزدها بپردازند. زمانی که شما نتوانید میان موکل و یا وکیل خود به یک تعرفه‌ درستی دست پیدا کنید، پیشنهاد ما به مراجعه به آیین نامه‌ های تعرفه می‌ باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در بیرجند

کلام آخر

دعاوی کیفری نسبت به سایر پرونده‌ ها از حساسیت‌ های بالایی برخوردار هستند. با توجه به این که فرد مجرم محکوم به مجازات‌ های سنگینی می‌ گردد، به همین خاطر وجود وکیل متخصص و مجرب کیفری در این حوزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این دعاوی در بیشتر مواقع با جان، مال، آبرو و آزادی افراد در ارتباط می‌ باشد.

از بابت این که ما را تا این بخش از مقاله‌ وکیل تو همراهی کردید کمال تشکر را داریم. ما در این مقاله تلاش نمودیم تا با معرفی بهترین وکیل کیفری در بیرجند دغدغه‌ شما عزیزان را از بابت انتخاب وکلای متخصص راحت سازیم، لطفا نظرات و تجربیات خودتان را در مورد مطالب گفته شده با سایر کاربران ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مریم نادری

سلام مریم نادری هستم. لیسانس معماری دارم. سعی دارم که در جهت افزایش آگاهی افراد در زمینه اطلاعات حقوقی به تولید محتوا بپردازم. امیدوارم مطالبی که  تهیه کرده ام؛ برای شما جالب و سودمند باشد. همچنین در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد با بنده در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا