وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان ⭐【سال 1403】⚖️

مشکلاتی که در خرید و فروش، رهن و اجاره، واگذاری و تقسیم اموال غیرمنقول نظیر باغ، خانه، ویلا، آپارتمان و غیره ایجاد می شود تحت عنوان دعاوی ملکی در مراجع قضایی مطرح و رسیدگی می شوند. این پرونده ها جزو دعاوی مالی محسوب شده و برای هرکدام از موضوعات ملکی قوانین خاصی توسط قانون گذار تعیین شده است که برای روند این دعاوی در مسیر صحیح حتما به بهترین وکیل ملکی در همدان نیاز دارید. در این مقاله به نقش و ضرورت وکیل ملکی می پردازیم. برای دریافت پاسخ سوالات حقوقی خود در حوزه املاک با وکیل تو همراه باشید.

نقش وکیل متخصص ملکی در وکالت پرونده های املاک

بهترین وکیل ملکی در همدان، یک وکیل متخصص در امور مربوط به دعاوی املاک بوده و اگرچه از دانش و اطلاعات حقوقی کافی برای طرح و اقامه دعوا و پیگیری پرونده های قضایی در تمامی زمینه های وکالت برخوردار بوده و هیچگونه محدودیتی در این زمینه ندارد ولیکن در حوزه املاک و امور اراضی تجربه و تمرکز بیشتری داشته و در رسیدگی به پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت دارد.

لذا وکیل ملکی در همدان نقشی حیاتی و تاثیرگذار در بررسی پرونده های املاک دارد و با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی بالای خود بهترین راهکار قانونی را برای دریافت نتیجه مطلوب تعیین نموده و بر همین اساس از حقوق موکل خود در مرجع قضایی دفاع می کند.

با توجه به ارزش بالای ملک و همچنین گسترده بودن قوانین و مقررات مربوط به املاک و مستغلات، در اغلب موارد طرفین معاملات املاک آگاهی چندانی در مورد اصول و مسائل حقوقی مربوط به ملک را نداشته و حتی در صورت مداخلات بدون تجربه موجب بروز مشکلاتی در انجام این معاملات می شوند که باید از طریق مراجع قضایی پیگیری و رسیدگی شود، لذا مراجعه به بهترین وکیل ملکی در همدان نه تنها از بروز مسائل قضایی در آینده جلوگیری به عمل می آورد بلکه حتی در صورت پیگیری پرونده های ملکی در مراجع قضایی وکیل ملکی می تواند از طولانی تر و فرسایشی شدن روند رسیدگی از طریق به کار گیری مهارت و تجربه خود در این حوزه ممانعت کند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان به همراه آدرس دفتر وکالت شامل لیست زیر است:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
ستار عزیزیهمدان، خیابان بوعلی (سیزده خانه) برج آرین، طبقه 6، واحد 7
فائزه حسنلوهمدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان شماره پنج
ثریا اسدیهمدان، لالجین، جنب دادگستری
مژگان قیاسیهمدان، فامنین، خیابان معلم، روبروی دادگستری
جواد صاحبیهمدان، خیابان خواجه رشید، پاساژ خواجه رشید، طبقه 1
فریدون طاهریهمدان خیابان بوعلی، پاساژ محمدی، ساختمان آراد، طبقه دوم
مصطفی ضیغمیهمدان، خیابان بوعلی 13، خانه برج آریان، طبقه 10، واحد 115
حمیدرضا شهسواریهمدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، ساختمان امین، طبقه 3، واحد 7
سیده زینب کمونههمدان، اسدآباد، میدان امام خمینی، ضلع شرقی، طبقه‌ی اول، واحد یک
خدیجه سالک قادریهمدان، رزن، ضلع غربی، میدان شهدا

مشاوره حقوقی از بهترین وکیل ملکی در همدان

وکیل متخصص ملکی می تواند در زمینه های مختلفی که با امور ملکی ارتباط دارد به متقاضیان مشاوره ارائه دهد. با دریافت مشاوره از بهترین وکیل ملکی در همدان می توانید تصمیم مناسب را برای انجام معاملات قانونی در حوزه املاک اتخاذ کنید و یا این که روند رسیدگی به دعوای ملکی را به درستی در مراجع قضایی پیش ببرید.

وکیل ملکی بر اساس صحبت های موکل و در نظر گرفتن شرایط دعوا، موضوع پرونده را تجزیه و تحلیل نموده و متقاضی و یا موکل را برای دستیابی به نتیجه موفق و دلخواه راهنمایی می کند. با کمک مشاوره بهترین وکیل ملکی در همدان هر گونه خطر و خسارت در دعاوی املاک کاهش می یابد؛ زیرا این وکلای متخصص، با تجربه و دانش خود می توانند جزئیات و مواردی که شما به دلیل عدم آگاهی از قوانین به آن توجه نداشته اید را کشف و شناسایی کرده و از این طریق موجب تسریع روند رسیدگی دعوا شوند.

وکیل ملکی همچنین در زمینه سرمایه گذاری در ملک نیز می تواند متقاضیان را راهنمایی کند و با بررسی قراردادها و مذاکره با طرفین مربوطه میزان ریسک پذیری و هرگونه ضرر و زیان احتمالی را تا حد ممکن کاهش می دهد. وکیل ملکی در زمینه ارث و میراث نیز خدمات مشاوره ارائه می دهد و در تنظیم سند ترویجی و حل و رفع اختلافات در ارثیه ملک مطابق با مفاد قانونی به افراد کمک می کند.

مشاوره حقوقی از بهترین وکیل ملکی در همدان

10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان را بشناسید!

 خدمات وکیل متخصص املاک کدامند؟

خدماتی که بهترین وکیل ملکی در همدان در پیگیری پرونده های املاک و امور اراضی به موکلین خود ارائه می دهد به موضوع پرونده و تقاضای متقاضی بستگی دارد. در ادامه به برخی از مهم ترین این خدمات اشاره می کنیم:

  • دعاوی: اگر از شما شکایت شده و یا این که به عنوان خواهان پرونده املاک قصد شکایت دارید می توانید برای انجام امور مربوطه مطابق با قوانین و مقررات حقوقی از وکیل ملکی کمک بگیرید. در حقیقت این وکلا با توجه به تسلط بر قوانین مربوطه به بهترین نحو از حقوق موکل خود در جایگاه خواهان یا خوانده دفاع می کند.
  • مشاوره حقوقی: همان طور که پیشتر نیز گفتیم وکیل ملکی علاوه بر وکالت از طریق ارائه مشاوره های تخصصی نیز می تواند به موکلین و متقاضیان در پیگیری دعاوی ملکی، انجام معاملات نظیر خرید و فروش کمک کند.
  • تنظیم قرارداد: برای تهیه و تدوین قراردادهای قانونی در حوزه املاک با ضمانت اجرایی به منظور ممانعت از دعاوی در آینده بهتر است که از خدمات بهترین وکیل ملکی در همدان استفاده کنید.
  • مشکلات ثبتی: از دیگر خدماتی که وکلای املاک به متقاضیان ارائه می دهند تشریح قوانین اداره ثبت اسناد و املاک برای انجام امور اداری مربوط به تنظیم اسناد رسمی، واگذاری ملک و غیره می باشد. قابل ذکر است که که در صورت تمایل متقاضی، وکیل انجام کلیه این امور را برعهده گرفته و در مدت زمانی کوتاهی این پروسه اداری را با صرف کمترین هزینه به پایان می رسانند.
 خدمات وکیل متخصص املاک کدامند؟

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در همدان چقدر است؟

حق الوکاله وکیل برای انجام خدمات حقوقی مطابق با تعرفه های قانونی و عرف تعیین می شود لذا میزان دستمزد وکیل بر اساس خدماتی که به موکلان خود ارائه می دهد متفاوت است. قابل ذکر است که هزینه جانبی مربوط به پرونده از قبیل هزینه های ثبتی و هزینه های کارشناسی که به عنوان روند دادرسی باید به دادگاه و یا سایر ارگان های مربوطه پرداخت شود به خدمات بهترین وکیل ملکی در همدان مرتبط نمی باشد.

در حالت کلی هزینه بهترین وکیل ملکی در همدان متغیر بوده و به عوامل مختلفی از قبیل موضوع، میزان پیچیدگی پرونده، سابقه و تجربه وکیل بستگی دارد، قابل ذکر است که وکیل و موکل معمولا در مورد حق الوکاله معمولا به صورت توافقی عمل کرده و هزینه تعیین شده در قرارداد وکالت به صورت دقیق قید می گردد.

کلام آخر

پرونده های املاک، جزو رایج ترین پرونده های حقوقی در نظام قضایی ایران محسوب می شوند. این دعاوی به دلیل ارزش مالی بالایی که دارند از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هرگونه اشتباه و یا سهل انگاری در پیگیری ان می تواند منجر به وارد آمدن خسارت های مالی جبران ناپذیر شود. وکیل تو در این مقاله برای جلوگیری از بروز هرگونه ضرر و زیان مالی در دعاوی ملکی لیستی از بهترین وکیل ملکی در همدان را در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده است. نظرات و پیشنهادات خود را می توانید از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا