وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان ❤️【سال1403】⚖️

اغلب افراد در مواجه با مشکلات حقوقی به منظور انجام امور قضایی مربوط به پرونده خود به دنبال وکیل پایه یک متخصص هستند تا مسیر دشوار و طولانی پرونده حقوقی خود را با سرعت بیشتری به اتمام برسانند. اما پیدا کردن وکیل پایه یک دادگستری که بتوان با اعتماد کامل مسائل مهم حقوقی را به او سپرد کار چندان آسانی نبوده و لازم به کسب اطلاعات و یا تجربه دارد. به همین منظور وکیل تو در این مقاله اطلاعات مفیدی را در ارتباط با لزوم اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان و حوزه فعالیتی این وکلا در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهد تا پایان این مبحث با ما همراه باشید.

لزوم اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

بدون شک در برخورد با هر گونه مسائلی در طی زندگی روزمره کمک گرفتن از افراد متخصص در آن حوزه می تواند نقش تاثیر گذاری در حل و رفع مسئله مربوطه داشته باشد که این امر در مورد مسائل حقوقی و قضایی که افراد به صورت خواسته و یا ناخواسته با آن مواجه می شوند نیز صادق بوده و بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان می تواند ضمن بررسی موضوع حقوقی آن را حل و فصل نموده و در صورت نیاز با پیگیری آن در مراجع قضایی موجب تسریع روند رسیدگی خواهد شد.

وکیل پایه یک دادگستری به رقم پشت سر گذاشتن آزمون و دوره کارآموزی وکالت و همچنین کسب تجربه و مهارت در حوزه حقوقی و تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه، صلاحیت دریافت وکالت پرونده های قضایی افراد حقیقی و حقوقی را دارد و با تکیه بر اطلاعات و دانش حقوقی خود می تواند از پایمال شدن حقوق موکل جلوگیری به عمل آورد.

در حقیقت اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان برای برقراری عدالت ضرورت دارد و افراد درگیری پرونده های قضایی می توانند با کمک راهنمایی های این وکیل تصمیم مناسب را برای حل مشکلات حقوقی خود و نحوه پیگیری پرونده در مراجع قضایی اتخاذ نمایند.

لزوم اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

وکیل پایه یک در چه حوزه هایی فعالیت دارد؟

در حالت کلی بهترین وکیل پایه یک دادگستری بدون محدودیت می تواند به وکالت در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری بپردازد و در مراجع قضایی از حقوق موکل خود دفاع کند. برخی از مهم ترین و رایج ترین دعاوی که وکلای پایه یک در آن حضور دارند به قرار ذیل است:

 • وکیل خانواده: پرونده های خانوادگی از قبیل طلاق، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه و غیره که در دادگاه خانواده مطرح و رسیدگی می شوند در حیطه فعالیت وکیل پایه یک قرار دارد و این وکلا تحت عنوان وکیل خانواده می توانند علاوه بر وکالت، از طریق ارائه مشاوره موکلین خود را راهنمایی کنند.
 • وکیل ملکی: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان در حوزه پرونده های املاک از قبیل موجر و مستاجر، سرقفلی، الزام به اخذ پایان کار، تنظیم سند رسمی و غیره نیز فعالیت دارد.
 • وکیل مالیاتی: افرادی که محکوم به پرداخت جرایم سنگین مالیاتی شده و از قوانین و تبصره های آن برای پیگیری و دفاع از حقوق قانونی خود مطلع نیستند لازم است که به وکیل پایه یک مسلط بر قوانین مالیاتی مراجعه کنند.
 • وکیل مهاجرت: وکیل پایه یک با تسلطی و آشنایی که با قوانین و مقررات مربوط به امور مهاجرتی نظیر نحوه اخذ ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری، کار و غیره دارد به افرادی که به دنبال دریافت اقامت دائم و یا موقت از کشور دیگر هستند کمک کند.
 • وکیل چک و سفته: رسیدگی به اسناد مالی نظیر چک و سفته که دارای قوانین و مقررات بسیار پیچیده ای است در حوزه کاری بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان قرار دارد.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان را بشناسید!

وکیل پایه یک دادگستری چه خدماتی به متقاضیان ارائه می دهد؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان در رسیدگی به پرونده های حقوقی و قضایی خدمات ذیل را به متقاضیان و موکلین خود ارائه می دهد:

 • نگارش اوراق قضایی: یکی از اصلی وظایف وکیل پایه یک دادگستری ارائه خدمات نگارشی از قبیل تنظیم دادخواست، اظهارنامه، شکوائیه، لایحه های دفاعیه و غیره است. در حقیقت وکلای پایه یک با داشتن تجربه و علم کافی می توانند این اوراق را به صورت کاملا حرفه ای و بدون نقص تهیه و تنظیم کنند.
 • مشاوره حقوقی: از دیگر خدمات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان ارائه مشاوره حقوقی و راهنمایی موکلین در موضوعات مختلف قضایی است. برخی افراد ممکن است با سوالات حقوقی برای انجام امور حقوقی حتی بدون درگیری شدن در پرونده های قضایی، مواجه شوند، وکیل پایه یک می تواند با بیانی ساده قوانین مربوطه را برای متقاضی تشریح نموده و هرگونه ابهام را در ذهن او برطرف نماید و علاوه بر این مانع از بروز مشکلات حقوقی و قضایی در آینده شود.
 • وکالت پرونده: وکیل پایه یک به عنوان نماینده قانونی افراد نیز در مراجع قضایی حضور یافته و کلیه امور دادرسی مربوط به پرونده آنان را نیز در دادگاه انجام خواهد داد و با تکیه بر تجربه و مهارت خود از حقوق موکل دفاع می کند.
وکیل پایه یک دادگستری چه خدماتی به متقاضیان ارائه می دهد؟

راه های تشخیص بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

 • استعلام وکیل: اولین راه برای انتخاب وکیل پایه یک استعلام است که برای این کار کافی است نام وکیل موردنظرتان را در سایت کانون وکلا در قسمت جستجو وارد کنید، سپس کلیه اطلاعات وکیل از قبیل شماره پروانه وکالت، عکس، آدرس و شماره تماس دفتر وکالت نمایش داده می شود.
 • علم وکیل: دومین مورد برای تشخیص وکیل پایه یک دادگستری برخورداری از علم و دانش حقوقی است. حقوق جزا، حقوق خصوصی، حقوق عمومی نمونه هایی از شاخه های حقوقی محسوب می شوند که وکلای پایه یک دادگستری به منظور افزایش اطلاعات حقوقی خود در مقطع ارشد و دکتری در یکی از این شاخه های حقوقی تحصیل می کنند.
 • سابقه وکیل: از طریق 4 رقم اولیه پروانه وکالت می توان به سالی که وکیل موردنظر پروانه خود را اخذ نموده پی ببرد اما به این نکته توجه داشته باشید که سال وکالت هرگز نمی تواند ملاک مناسبی برای پی بردن به سابقه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان باشد. بلکه سابقه وکیل به موفقیت در پرونده هایی که در گذشته با کسب نتیجه مطلوب به پایان رسانده بستگی دارد.
 • تخصص وکیل: مورد دیگری که در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان باید مورد توجه قرار گیرد تخصصی وکیل است. به عنوان مثال وکلایی که در تمام دوران فعالیت خود در پیگیری پرونده های خانواده وکالت انجام داده اند نمی توانند انتخاب مناسبی برای رسیدگی به پرونده های کیفری باشد.

کلام آخر

در این مقاله راهکارهای اساسی برای پیدا کردن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دادیم تا بتوانید با اطمینان خاطر از نتیجه نهایی پرونده، کلیه امور دادرسی خود را به این وکلا بسپارید. نظرات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید، تیم حرفه ای وکیل تو پاسخگوی تمام سوالات حقوق شما خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

سلام رقیه فتاحی هستم، فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر. از سال 1398 تولید محتوا و نویسندگی تحت وب را شروع کردم و در حال حاضر نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل تو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا